0
Kaina internetu: 24,69 €
Kaina knygyne: 35,29 €*
Sutaupote: 10.60 € (31%)
NEMOKAMAS PRISTATYMAS
į Omniva ir LP Express terminalus bei pašto skyrius Lietuvoje
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
Informacija

Mamos žinynas


2020-10-31 24.69 InStock
Į krepšelį
Knygos "Mamos žinynas" aprašymas

Knyga "Mamos žinynas" skirta įvairaus amžiaus vaikus auginančiai šeimai. Joje išsamiai ir kartu glaustai nurodomos dažniausiai pasitaikančių ligų priežastys, paaiškinami jų profilaktikos klausimai. Daug dėmesio skiriama vaiko iki vienų metų priežiūrai, specifinei infekcinių ligų profilaktikai ir tinkamai bet kurio amžiaus vaikų mitybai. Supažindinama su dažniausiomis vaikų neurologinėmis ligomis - epilepsija, galvos skausmais, svaigimais, traumomis, alpimais, miego sutrikimais, meningitu, encefalitu, rašoma apie raidos sutrikimus - cerebrinį paralyžių, autizmą, protinį atsilikimą, hiperaktyvumą ir dėmesio sutrikimą, psichikos sutrikimus -depresiją, nervinę anoreksiją, tiką, mikčiojimą.
Žinyne "Mamos žinynas" pateikiama svarbiausia informacija, kuri bus„greitoji pagalba", padedanti tėvams suprasti, kaip jaučiasi jų vaikas, kas gali slypėti už jo elgesio, pavyzdžiui, mušimosi, melavimo, neklusnumo, ir kaip ieškoti tinkamo sprendimo.

Algimantas Vingras, medicinos mokslų daktaras, Vilniaus universiteto Medicinos fakulteto docentas, vaikų ligų gydytojas, darbo stažas 50 metų. Vienas ir su bendraautoriais parašė keliolika knygų, skirtų šeimai, motinai, vaikui, vadovėlių, daugiau kaip 160 straipsnių autorius.
Mokslinių tyrinėjimų sritys: vaikų pulmonologija ir dietologija.

Jurgita Grikinienė, medicinos mokslų daktarė, Vilniaus universiteto Medicinos fakulteto docentė, vaikų neurologe.
Trijų vadovėlių bendraautorė, 27 mokslinių straipsnių autorė, darbo stažas 14 metų.
Mokslinių tyrinėjimų sritys: vaikų neurologija, kūdikių, vaikų ir paauglių epilepsija, epilepsijos gydymas, infekcinės ir imuninės nervų sistemos ligos, vaikų raidos sutrikimai, retos neurologinės ligos.

Virginija Žilinskaitė, medicinos mokslų daktarė, Vilniaus universiteto Medicinos fakulteto docentė, vaikų ligų ir vaikų intensyviosios terapijos gydytoja, darbo stažas 37 metai.
Vienuolikos medicinos leidinių bendraautorė, daugiau kaip 30 straipsnių medicinos žurnaluose autorė ir bendraautorė. Mokslinių tyrinėjimų sritys: vaikų intensyvioji terapija, toksikologija, skubiosios pagalbos teikimo vaikams problemos.

Dalia Mickevičiūtė, gydytoja psichoterapeute, vaikų ir paauglių psichiatrė, darbo stažas 8 metai.
Parašė straipsnių tėvystės ir psichologijos temomis, su bendraautorėmis atliko mokslinj tyrimą, kurio tema - savo vaiko netektj išgyvenančių motinų emocinė būsena, jų poreikiai ir pagalbos galimybės.
Domėjimosi sritys: ankstyvosios gyvenimo patirties įtaka vėlesniam vaiko ir suaugusiojo gyvenimui, tėvystės neurobiologija, psichoterapija.

Parašykite atsiliepimą apie "Mamos žinynas"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Mamos žinynas, kurią skaitytojams dovanoja Algimantas Vingras, Jurgita Grikinienė, Virginija Žilinskaitė, Dalia Mickevičiūtė. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Algimantas Vingras, Jurgita Grikinienė, Virginija Žilinskaitė, Dalia Mickevičiūtė su knyga Mamos žinynas jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Mamos žinynas patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Algimantas Vingras, Jurgita Grikinienė, Virginija Žilinskaitė, Dalia Mickevičiūtė. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Mamos žinynas palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Mamos žinynas" perkama kartu