Kalėdinė patogupirkti.lt MUGĖ - ieškantiems dovanų! Naršykite čia >>>

0

NEMOKAMAS PRISTATYMAS Į PAŠTOMATUS NUO 15 AR 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

Maskva 1941 metais. Miestas ir jo žmonės per karą

Kaina: 21,69 €
NEMOKAMAS PRISTATYMAS
į paštomatus bei pašto skyrius Lietuvoje
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
2022-12-31 21.69 InStock
Į krepšelį

Knygos "Maskva 1941 metais. Miestas ir jo žmonės per karą" aprašymas

Ši knyga „Maskva 1941 metais. Miestas ir jo žmonės per karą“ – tai pasakojimas apie 1941 m. pabaigoje – 1942 m. pradžioje vykusį mūšį dėl Maskvos. Sovietų Sąjungos vakarine dalimi pergalingai persiritęs Vermachtas troško žūtbūt užimti Maskvą ir tokiu būdu visiškai sutriuškinti raudonąją imperiją, tačiau susidūrė su vis atkaklesniu pasipriešinimu, tiekimo problemomis, neišvažiuojamais keliais, galiausiai – rūsčia žiema ir buvo priverstas atsitraukti.

Tačiau ši Rodric Braithwaite knyga „Maskva 1941 metais. Miestas ir jo žmonės per karą“ – ne vien apie kovos veiksmus. Pirmiausia čia aprašomas gyvenimas pačioje Maskvoje tomis lemtingomis dienomis: vokiečių aviacijos antskrydžiai, gynybos užtvarų rentimas priemiesčiuose ir SSRS sostinės gatvėse, menkai parengtų miestiečių mobilizacija, Stalino valdžios represijos, taip pat Maskvos kultūrinis gyvenimas. Autorius pasakoja apie atskirus žmones ir jų likimus.

Beveik milijonas SSRS karių žuvo gindami Maskvą nuo vokiečių invazijos. Remiantis kai kuriais vertinimais, sovietų nuostoliai prilygo amerikiečių, britų ir prancūzų, žuvusių per visą Antrąjį pasaulinį karą, skaičiui. Daugelis miesto gynėjų iš tikrųjų buvo net ne kariai, o paskubomis apginkluoti paprasti civiliai: vakarykščiai mokiniai, iš kalėjimų paleisti kaliniai, narsios moterys.


  • Autorius: Rodric Braithwaite
  • Leidėjas: Briedis
  • Išleidimo metai: 2022
  • Knygos puslapių skaičius: 464
  • Formatas: 17x24, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9789955269908
  • Vertėjas: Ovidijus Stokys
  • Iš kokios kalbos versta: anglų

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Maskva 1941 metais. Miestas ir jo žmonės per karą"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Antrasis pasaulinis karas

Rodric Braithwaite pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Maskva 1941 metais. Miestas ir jo žmonės per karą", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Maskva 1941 metais. Miestas ir jo žmonės per karą" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Maskva 1941 metais. Miestas ir jo žmonės per karą" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Maskva 1941 metais. Miestas ir jo žmonės per karą"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Rodric Braithwaite tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Maskva 1941 metais. Miestas ir jo žmonės per karą" perkama kartu