0

MINDFULNESS: gyvenimas trumpas – tegul jis būna sąmoningas ir nuostabus

2.0
(1 įvertinimai)
Šiuo metu neparduodama

Apsilankykite!
DIDYSIS KNYGŲ IŠPARDAVIMAS
Daugybė knygų 30-80% pigiau
2020-04-07 Vaida

Knygoje labai daug įvairių aktualių temų, jos visos apimtos paviršutiniškai, tad informacija bendra, mažai naudos iš to.

Informacija

MINDFULNESS: gyvenimas trumpas – tegul jis būna sąmoningas ir nuostabus

  • Leidėjas: Obuolys
  • Išleidimo metai: 2017
  • Formatas: 14x20, minkšti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 256
  • ISBN ar kodas: 9786090402993

Šiuo metu neparduodama

Knygos "MINDFULNESS: gyvenimas trumpas – tegul jis būna sąmoningas ir nuostabus" aprašymas

Norėdami būti produktyvūs ir laimingi, turime atsiriboti nuo nereikalingų minčių ir išorinių trikdžių – knygoje „Mindfulness: gyvenimas trumpas – tegul jis būna sąmoningas ir nuostabus“ moko vienas žymiausių saviugdos guru Deilas Karnegis ir žymiausi jo mokiniai.


Kasdien mus lydi triukšmas – gatvėje netyla automobiliai, prie darbo stalo girdime plepančius kolegas, o namie karaliauja televizorius. Aplinkos trikdžiai kausto šiuolaikinį žmogų – jis nuolat yra ribojamas erdvės, laiko bei kitų žmonių. Asmeniniai poreikiai ir sąmonė šioje hierarchijoje visuomet yra paskutinėje vietoje. Iš čia atsiranda įtampa bei nuovargis, neleidžiantys susikoncentruoti į tai, kad svarbu čia ir dabar.


Deilas Karnegis ir jo pasekėjai knygoje „Mindfulness: gyvenimas trumpas – tegul jis būna sąmoningas ir nuostabus“ pateikia taisykles, kurios padės kūrybiškai spręsti iškylančius iššūkius, sąmoningai priimti dabarties momentą bei jį išgyventi, o galiausiai paskatins pasitikėti savimi ir gyvenimu. Tai ne tik sausi ir nusibodę patarimai, primenantys instrukcijas – čia garsusis savipagalbos seminarų lektorius ir jo mokiniai kvies atlikti testus, atsakyti į klausimus ir taip sužinoti daugiau apie save pačius. Juk norint sąmoningai valdyti savo mintis bei jausmus ir išnaudoti dabarties akimirką, būtina žinoti tiek savo silpnybes, tiek stiprybes. Ir tegul visos pašalinės mintys, įtampa ir stresas lieka praeityje.


Įvairios Mindfulness vardu vadinamos sąmoningumo ugdymo technikos šiandien populiarios kaip niekad. Jas praktikuoja įžymybės, televizijos ir kino žvaigždės, didžiųjų kompanijų vadovai. Mindfulness šiandien paplito plačiuosiuose visuomenės sluoksniuose – susikaupimą ir sąmoningumą akcentuojantys pratimai ypač mėgiami tų, kurių darbas susijęs su įtampa ir stresu. Tai beveik neišvengiama šiandienos pasaulyje, kur žmogus yra įstatytas į griežtus laiko, erdvės ir normų rėmus, tad „Mindfulness: gyvenimas trumpas – tegul jis būna sąmoningas ir nuostabus“ skirta kiekvienam XXI a. žmogui.


Lietuviškai Mindfulness terminas verčiamas kaip „sąmoningumo meditacija“. Ši psichologinė disciplina padeda sukoncentruoti dėmesį į dabarties akimirką, atsiriboti nuo išorinio pasaulio triukšmo ir susikoncentruoti į save. Mindfulness šaknys slypi budistų filosofijoje ir tose praktikose, kur meditacijai teikiama ypač didelė reikšmė. Vakaruose adaptuotos jos versijos paplito praėjusio amžiaus aštuntajame dešimtmetyje, kai specialios sąmoningumo meditacijos terapijos imtos taikyti klinikinėje psichologijoje ir psichiatrijoje. Jos padėjo asmenims, kenčiantiems nuo streso, nerimo sutrikimų, depresijos ir net priklausomybių.


Vertė Kristina Augustinaitė

2020-04-07

Knygoje labai daug įvairių aktualių temų, jos visos apimtos paviršutiniškai, tad informacija bendra, mažai naudos iš to.

Parašykite atsiliepimą apie "MINDFULNESS: gyvenimas trumpas – tegul jis būna sąmoningas ir nuostabus"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Populiarioji psichologija

Dale Carnegie parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą MINDFULNESS: gyvenimas trumpas – tegul jis būna sąmoningas ir nuostabus, kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos MINDFULNESS: gyvenimas trumpas – tegul jis būna sąmoningas ir nuostabus aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos MINDFULNESS: gyvenimas trumpas – tegul jis būna sąmoningas ir nuostabus už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą MINDFULNESS: gyvenimas trumpas – tegul jis būna sąmoningas ir nuostabus? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Dale Carnegie tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažniausiai su "MINDFULNESS: gyvenimas trumpas – tegul jis būna sąmoningas ir nuostabus" perkama kartu