0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Motinos pienas

5.0
(5 įvertinimai) Įvertinkite
Kaina internetu: 9,99 €
Kaina knygyne: 12,48 €*
Sutaupote: 2.49 € (20%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
2021-09-22 Džiuginta

Nesitikėjau, kad knyga taip įtrauks ir bus taip įdomu skaityti.. Neeilinis pasakojimas apie daug praradusią moterį, kuri nepasidavė ir kovojo iki galo už tai kuo tiki.


2021-12-31 9.99 InStock
Į krepšelį

Knygos "Motinos pienas" aprašymas

Romanas „Motinos pienas“ – sukrečiantis vienos garsiausių latvių rašytojų Noros Ikstenos pasakojimas apie sovietų režimą ir to režimo poveikį žmogui. Istorija, kurią rašytoja pasakoja, pirmiausia yra moterų istorija. Joje atsiskleidžia trijų kartų moterų nerimas, baimė, pastangos mylėti ir išgyventi.


Pagrindinė romano veikėja – gydytoja, tremtinio duktė. Ji stengiasi puoselėti savo pašaukimą – gydyti žmones. Tačiau ne viskas paprasta, kai valstybė kišasi net į asmeninį žmogaus gyvenimą. Pirmiausia iš jos atimama profesinė ateitis, tuomet tapatybė ir galiausiai ryšys su dukra. Gyvenimas atokiame Latvijos kaime augina jos vienatvę ir izoliaciją nuo išorinio pasaulio. Ar pavyks jai su dukra grįžti į Rygą, kai ten prasidės politiniai pokyčiai?


Iš pirmo žvilgsnio „Motinos pienas“ – tai pasakojimas apie sudėtingus senelės, motinos ir dukters santykius ir gyvenimus, kuriuos griauna sovietų valdžia. Pasakojimas apima laikotarpį nuo 1969 iki 1989 metų. Tačiau po akivaizdžiu istorijos paviršiumi slypi gilesni emociniai sluoksniai – tai ir močiutės bandymas suteikti meilės ir šilumos anūkei, nuo kurios atsiribojo motina. Vienintelė senelė bando suteikti mergaitei aistros gyventi, tikėjimo pačiu gyvenimu ir meile. Drauge tai pasakojimas apie griaunamąją sovietinio režimo jėgą. Kaip giliai tas režimas buvo įleidęs šaknis visose Baltijos šalyse ir kaip sėkmingai jis dusino žmones – po vieną, šeimomis, giminėmis, kartomis..."Mano pienas buvo kartus, nežinios pilnas, pragaišties pienas. Aš apsaugojau nuo jo savo vaiką."
„Nora Ikstena įrodo, kad Latvija turi drąsų ir originalų balsą.“


Rosie Goldsmith, Didžiosios Britanijos žurnalistė, apžvalgininkė„Noros Ikstenos kūryba atveria naujus kelius ne tik latvių literatūrai anglų kalba, bet ir pačiai anglų literatūrai.“


Jeremy Davis, Dalkey Archive Press


Nora Ikstena (g. 1969 m.) – viena žymiausių ir įtakingiausių šiuolaikinių latvių rašytojų, eseistė. Yra parašiusi 16 knygų, apdovanota daugybe svarbiausių Latvijos literatūrinių premijų, taip pat pelnė Baltijos Asamblėjos premiją.

Latvijos universitete baigė filologijos studijas, vėliau studijavo Anglų literatūrą Kolumbijos universitete. Savo kūryboje N. Ikstena kalba apie gyvenimą, meilę, mirtį ir tikėjimą. Jos knygos verčiamos į lietuvių, estų, gruzinų, švedų, danų ir kitas kalbas. „Motinos pienas“ buvo išverstas į vokiečių, makedoniečių ir anglų kalbas. Rašytoja aktyviai dalyvauja politiniame ir kultūriniame Latvijos gyvenime.


  • Pavadinimas originalo kalba: Māters piens
  • Autorius: Nora Ikstena
  • Leidėjas: Tyto alba
  • Išleidimo metai: 2019
  • Knygos puslapių skaičius: 192
  • Formatas: 15x22, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786094663710
  • Vertėjas: Laura Laurušaitė
  • Iš kokios kalbos versta: latvių

2021-09-22

Nesitikėjau, kad knyga taip įtrauks ir bus taip įdomu skaityti.. Neeilinis pasakojimas apie daug praradusią moterį, kuri nepasidavė ir kovojo iki galo už tai kuo tiki.

2021-09-16

Super knyga, rekomenduoju ir aš

2021-09-14

Istorija išliekanti atmintyje, man buvo labai įdomu skaityti, tačiau nemeluosiu, vietomis likau ir sukrėsta tam tikrais pasisukusiais siužeto vingiais, rekomenduoju

2021-08-26

Labai įdomus pasirinktas autorės rašymo stilius, iš dviejų dukrų perspektyvų. Apskritai istorija sukrečianti, verta perskaityti kiekvienam.

2021-07-20

Sukrečianti iki pat širdies gelmių, labai patiko

Parašykite atsiliepimą apie "Motinos pienas"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Šiuolaikinė užsienio literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą "Motinos pienas", kurią skaitytojams dovanoja Nora Ikstena. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Nora Ikstena su knyga "Motinos pienas" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Motinos pienas" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Nora Ikstena. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Motinos pienas" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Motinos pienas" perkama kartu