0

Mūsų visų Madikė

Informacija

Mūsų visų Madikė

  • Leidėjas: Alma littera
  • Išleidimo metai: 2004
  • Knygos puslapių skaičius: 351
  • ISBN ar kodas: 9986-02-335-1

Šiuo metu neparduodama

Knygos "Mūsų visų Madikė" aprašymas

Švedų rašytojos, H. K. Anderseno premijos laureatės, knyga apie laimingą šeimą, dviejų šaunių sesučių kasdienybę, pramogas, nuotykius.

Parašykite atsiliepimą apie "Mūsų visų Madikė"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Mūsų visų Madikė, kurią skaitytojams dovanoja Astrid Lindgren. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Astrid Lindgren su knyga Mūsų visų Madikė jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Mūsų visų Madikė patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Astrid Lindgren. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Mūsų visų Madikė palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Mūsų visų Madikė" perkama kartu