0

Nacionalpopulizmas. Maištas prieš liberaliąją demokratiją

  • Nuolaida knygai -29%
  • Nemokamas knygos pristatymas
2.0
(2 įvertinimai)
Kaina internetu: 15,39 €
Kaina knygyne: 21,49 €*
Sutaupote: 6.10 € (29%)
NEMOKAMAS PRISTATYMAS
į Omniva, LP Express ir DPD paštomatus bei pašto skyrius Lietuvoje
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
2020-09-07 ne politologas

liberaliąją demokratiją naikina tiek nacionalpopulizmas, tiek ir iškreiptas leftistinis neoliberalizmas.

Informacija

Nacionalpopulizmas. Maištas prieš liberaliąją demokratiją

  • Leidėjas: Vaga
  • Išleidimo metai: 2020
  • Formatas: 14x21, kieti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 336
  • ISBN ar kodas: 9785415025909

2021-02-28 15.39 InStock
Į krepšelį
Knygos "Nacionalpopulizmas. Maištas prieš liberaliąją demokratiją" aprašymas

Knyga „Nacionalpopulizmas: maištas prieš liberaliąją demokratiją“ yra išsami studija, kurią parašė du svarbiausi nacionalpopulizmo ir fašizmo tyrinėjimo ekspertai Roger Eatwell bei Matthew Goodwin. Ši filosofinio, publicistinio žanro knyga – žvilgsnis į įvairių šalių partijų raidą per pastaruosius 20 metų.

Visuose Vakaruose auga žmonių, kurie jaučiasi atstumti, atsiskirti nuo politikos, vis labiau priešiškai nusiteikę mažumų, imigrantų ir neoliberalios ekonomikos atžvilgiu, banga.

Daugelis rinkėjų atsisuka į nacionalpopulistinius judėjimus, kurie pradėjo keisti Vakarų liberalios demokratijos veidą.

Skeptikai sako, kad nacionalpopulistai skaičiuoja paskutines dienas, jie tiki, kad ryškiausi tokių partijų veikėjai yra „pagyvenę baltieji vyrai“, kurie greitai mirs. Tačiau šie teiginiai toli nuo tiesos ir tą įrodo autoriai Roger Eatwell bei Matthew Goodwin.

Roger Eatwell ir Matthew Goodwin bando atsakyti, kas nulėmė nacionalpopulizmo populiarėjimą. Rašytojai, tarsi geriausi detektyvai, vynioja siužetą ir nagrinėja „bylą“, žerdami įrodymus, kad užuominų apie nacionalpopulizmo bangą buvo jau seniai ir jas mačiusių žmonių nestebina nei „Brexit“, nei Donald Trump rinkimai. Roger Eatwell ir Matthew Goodwin teigia, kad Donald Trump ir „Brexit“ yra daug platesnės tendencijos dalis.

Autoriai rašo apie tai, kokią įtaką ši banga padarys ateities politikai ir kas remia tokius populistinius judėjimus. Pastarajam aspektui knygoje skiriama daugiausiai dėmesio.

Knygoje „Nacionalpopulizmas: maištas prieš liberaliąją demokratiją“ daug statistikos, citatų, straipsnių santraukų bei nuomonės apklausų rezultatų, pagrindžiančių autorių mintis. Rašytojai pateikia blaivią analizę, padedančią skaitytojui suprasti, kaip kandidatai ir partijos, kurios prieš kelerius metus būtų „nušvilptos“, tampa politiškai konkurencingomis.

Roger Eatwell – Anglijos Batho universiteto lyginamosios politikos profesorius emeritas. Pagrindinė jo tyrimų sritis yra Europos ir Amerikos fašizmas, šiuolaikinis ekstremizmas ir populizmas. Kita svarbi jo darbų kryptis yra tyrimai, įrodantys kad nacionalpopulizmas nėra tiesiog laikinas ar maištingas judėjimas, bet atspindi daugelio rinkėjų, kurie jaučiasi apleisti populiarių partijų, nuomonę.

Matthew Goodwin – Kento universiteto politikos mokslų profesorius, populiarių knygų autorius. Jis dirbo daugiau nei su 200 organizacijų ir konsultavo jas politinio nepastovumo Vakaruose klausimais.

Iš anglų kalbos vertė Vilma Kačerauskienė

Sudomino trumpas aprašymas? Kviečiame nieko nelaukti, ir palankiomis skaitytojų apžvalgomis bei atsiliepimais įvertintą filosofinę, publicistinę studiją „Nacionalpopulizmas: maištas prieš liberaliąją demokratiją“ įsigyti internetu. Pirkti online pigiau, o taip pat greita ir patogu. Atrasti aktualias dalykines knygas padės jų aprašymai, ištraukos, nurodytas puslapių skaičius, o geromis kainomis vilioja išpardavimų bei akcijų dienos.

2020-09-16

2020-09-07

liberaliąją demokratiją naikina tiek nacionalpopulizmas, tiek ir iškreiptas leftistinis neoliberalizmas.

Parašykite atsiliepimą apie "Nacionalpopulizmas. Maištas prieš liberaliąją demokratiją"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Filosofija

Matthew Goodwin, Roger Eatwell parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą Nacionalpopulizmas. Maištas prieš liberaliąją demokratiją, kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos Nacionalpopulizmas. Maištas prieš liberaliąją demokratiją aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos Nacionalpopulizmas. Maištas prieš liberaliąją demokratiją už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą Nacionalpopulizmas. Maištas prieš liberaliąją demokratiją? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Matthew Goodwin, Roger Eatwell tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažniausiai su "Nacionalpopulizmas. Maištas prieš liberaliąją demokratiją" perkama kartu