TIESIOG -30% visoms knygoms su kodu: KALĖDOS

Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje *

Naujojo Hampšyro viešbutis

3.7
(3 įvertinimai) Įvertinkite
NEMOKAMAS PRISTATYMAS
į paštomatus bei pašto skyrius Lietuvoje
Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas
2011-07-16 Aurelija

si knyga viena labiausiai patikusiu Irvingo kuriniu!


Šiuo metu neparduodama

2023-12-31 11.96 SoldOut

Knygos "Naujojo Hampšyro viešbutis" aprašymas

Johnas Irvingas (g. 1942) itin populiarus JAV rašytojas, lietuvių skaitytojams gerai žinomas kaip romanų Pasaulis pagal Garpą, Sidro namų taisyklės, Našlė vieneriems metams, Malda už Oveną Minį, Ketvirtoji ranka ir Kol tave rasiu autorius.
Penktojo Johno Irvingo romano veiksmas prasideda 1939-ųjų vasarą, kuomet Naujojo Hampšyro miestelyje užaugę Vinas Beris ir Meri Beits, įsidarbinę toli nuo namų, viešbutyje prie jūros, tarytum pirmąkart pamato vienas kitą ir nusprendžia susituokti. Tuo pat metu Vinas iš gyvūnų dresuotojo, Vienos žydo, kurį visi vadina Froidu, dar nusiperka senstelėjusį meškiną ir motociklą. Netrukus vienas po kito gimsta ir penki Berių vaikai. Kol Vinas su meškinu gastroliuoja po šalį, kad užsidirbtų pinigų studijoms Harvarde, jo žmona, padedama senelio, Ajovos Bobo, augina vaikus.
Tačiau vieną dieną šeimos tėvą apima nenugalimas noras turėti viešbutį. Vinas Beris nusiperka didžiulį buvusios mergaičių seminarijos pastatą ir imasi viešbučių verslo. Bet jis labai klysta manydamas, kad meškos gali gyventi kaip žmonės ir kad žmonės gali nuolat gyventi viešbučiuose...
Atitrūkęs nuo tikrovės, nelaimingas svajotojas Vinas Beris ne itin sėkmingai vadovauja pirmajam, paskui antrajam „Naujojo Hampšyro“ viešbučiui, Amerikoje ir Europoje, o jo vaikai, klausydamiesi kanalizacijos gurgėjimo, Rėksnės Anės riksmo ir rašomųjų mašinėlių tarškesio, globojami radikalų ir prostitučių („tarp kurių panašumų buvo daug daugiau, negu jie patys manė“), vis dairosi, kokiu dar pavidalu apsireikš Bėda – kvailas, meilus labradoras, kurį teko užmigdyti, nes baisiai gadino orą, ir kuris, Franko meistriškai iškimštas, vis pasirodo, tai vienur, tai kitur, kad ką nors apstulbintų ar nužudytų...


  • Autorius: John Irving
  • Leidėjas: Alma littera
  • Išleidimo metai: 2009
  • Knygos puslapių skaičius: 552
  • Formatas: 15x24, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9955382980

Kiti taip pat domėjosi


2011-07-16

si knyga viena labiausiai patikusiu Irvingo kuriniu!

2010-08-24

puikus, kaip ir visi jo romanai

2009-08-04

Absoliutus briedas, mane labai nuvylė.

Parašykite atsiliepimą apie "Naujojo Hampšyro viešbutis"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Šiuolaikinė užsienio literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Naujojo Hampšyro viešbutis", John Irving. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar John Irving su knyga "Naujojo Hampšyro viešbutis" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Naujojo Hampšyro viešbutis" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė John Irving. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Naujojo Hampšyro viešbutis" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Naujojo Hampšyro viešbutis" perkama kartu