0

Pirkėjų atsiliepimai

Nekaltybės muziejus

4.0
(4 įvertinimai) Įvertinkite
Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas
2019-06-06 Gi

Muziejus yra!


Šiuo metu neparduodama

2022-05-31 6.01 SoldOut

Knygos "Nekaltybės muziejus" aprašymas

Orhanas Pamukas (g. 1952 m.) - žymiausias šiuolaikinis turkų rašytojas, savo kūryboje gebantis sulieti europietiškos literatūros bruožus su paslaptinga Rytų pasakojimo tradicija. 2006 m. už literatūrinę kūrybą jis buvo apdovanotas Nobelio premija. Prieštaringai dėl savo įsitikinimų vertinamas gimtojoje šalyje rašytojas savo romanais pavergė viso pasaulio skaitytojus.
Naujoji Nobelio premijos laureato knyga "Nekaltybės muziejus" pasakoja apie meilę - tokią, kad jai įamžinti prireikė muziejaus.
Stambulas, 1976-tieji metai. Trisdešimtmečio Kemalio nekankina jokie rūpesčiai; jis turtingas, jo laukia puiki ateitis, sužadėtinė Sibelė priklauso gerai, tinkamai šeimai, jie myli vienas kitą ir netrukus ketina susituokti. Tačiau sutikęs seniai nematytą tolimą giminaitę, aštuoniolikmetę Fiusuną, Kemalis stačia galva neria į meilės verpetą. Apgirtęs nuo aistros, jis supranta, kad vedybos su neturtinga Fiusuna neįmanomos, tačiau išsiskyrimas atrodo dar labiau nepakeliamas. Aistra ir meilė prieš įsipareigojimus, baimę prarasti padėtį visuomenėje ir kaltę - visa tai veda į neišvengiamą tragediją, po kurios Kemalis visą save pašvenčia tam, kad judviejų meilės istorijai sukurtų muziejų. Muziejų, kuriam lygaus nėra visame pasaulyje: butą, kuriame susitikinėdavo įsimylėjėliai, Kemalis paverčia paminklu tam laimingam laikui ir jausmui, pražuvusiam kartu su Fiusuna. Galingam jausmui, sugriovusiam planuotą ateitį, tačiau savo nekaltumu pavertusiam Kemalį kitu - išdidžiu ir garbingu - žmogumi.
"Nekaltybės muziejus" - tai liūdna, subtili ir nepaprasta meilės istorija apie du įsimylėjėlius, brangiai sumokėjusius už savo aistrą, baimę, prisitaikėliškumą ir nekaltumą.


  • Nobelio literatūros premijos laureato knyga

  • Autorius: Orhan Pamuk
  • Leidėjas: Tyto alba
  • Išleidimo metai: 2010
  • Knygos puslapių skaičius: 656
  • Formatas: 145x215, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9789986167716

Kiti taip pat domėjosi


2019-06-06

Muziejus yra!

2011-03-08

Labai patiko. Netradicine. Lyg ir sizofreniko ispazintis. Kita vertus puikus \"ekskursinis zinovas\" apie urkija ir Stambula.Idomu, ar tikrai veikia toks muziejus ir ar jis atidarytas? Puiki!

2010-10-14

Nieko idomaus, tuscias pliurpalas apie vyra, nenuvaldanti instinktu.

2010-09-16

PRADEJAU SKAITYTI. PUIKUS VERTIMAS,DIDI KNYGA.NEREALU.

Parašykite atsiliepimą apie "Nekaltybės muziejus"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Šiuolaikinė užsienio literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Nekaltybės muziejus", Orhan Pamuk. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Orhan Pamuk su knyga "Nekaltybės muziejus" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Nekaltybės muziejus" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Orhan Pamuk. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Nekaltybės muziejus" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Nekaltybės muziejus" perkama kartu