-5% extra nuolaida perkantiems už 25€ ir daugiau su kodu: PIGU (nuolaidos sumuojasi)

Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje nuo 20 € *

Niekada nepasiduok: tu esi stipresnis negu pats manai

4.2
(6 įvertinimai) Įvertinkite
Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas
2023-01-11 Indrė

puiki John Mason knyga, apie savęs įkvėpimą ir tai, ką daryti


Šiuo metu neparduodama

2024-07-31 2.99 SoldOut

Knygos „Niekada nepasiduok: tu esi stipresnis negu pats manai “ aprašymas

Nepasiduok: viskas, ko trokšti, yra kitapus to.

Kiekviename darbe iškyla bent keletas kliūčių. Kai kurie žmonės nesėkmes vertina kaip įrodymą, jog nelemta išsipildyti niekam, kad ir ko jie siektų. Bet, pasak perkamiausių knygų autoriaus ir motyvacijos meistro Johno Masono, ta akimirka, kai dauguma žmonių pasiduoda, yra jų didingiausios progos akimirka.

Šioje įkvepiančioje knygoje "Niekada nepasiduok" Masonas pateikia penkiasdešimt dvi įžvalgas, kaip niekada neišsižadėti savo svajonių. Jis atskleidžia, kaip judėti į priekį pasiekus ribą, kai norisi viską mesti, kaip išvengti nereikalingų rūpesčių ir kaip neprarasti jėgų susidūrus su nesėkmėmis.

Kad ir kokia būtų jūsų svajonė – akcijų portfelio, šeimos, verslo ar santykių kūrimas, – jūs rasite jėgų ir motyvacijos eiti tolyn, įveikti kliūtis ir pelnyti atlygį.

Johnas Masonas yra motyvatorius, oratorius ir daugelio bestselerių autorius. Jis – organizacijų Insight International bei Insight Publishing Group įkūrėjas ir prezidentas. Šių organizacijų tikslas – padėti žmonėms išpildyti svajones ir rasti savo pašaukimą.

Iš anglų kalbos vertė Rozita Znamenskaitė

ĮVADAS

„Pasidavimas - tai regionas, šiaurėje ribojamas kompromisų, pietuose - neryžtingumo, rytuose - baimės, o vakaruose - trumparegiškumo.”

Ši knyga parašyta žmonėms, norintiems viską mesti... kad jie to nedarytų. Ir žmonėms, norintiems pasiekti kitą lygi... kad jie galėtų!

Kiekvienam iš mūsų duotas tam tikras sugebėjimų ir galimybių mišinys, dėl kurio mes esame unikalūs. Nė vienas mišinys nėra nereikšmingas. Šios neprilygstamos savybės, kurias Dievas sudėjo i mus visus, verčia mus tapti aukštesniu nei vidutinybės ir ypatingesnius.

Pr 3,9 Dievas klausia Adomo: „Kur tu esi?" Šiandien Jis vis dar užduoda šį klausimą kiekvienam iš mūsų. Kokią vietą gyvenime mes užimame pagal Dievo planą? Kur mes esame pagal dovanas ir talentus, kuriuos Jis mums suteikė?

Ar Dievui tu nebereikalingas? Jokiu būdu!

Nepalik šio pasaulio leisdamas visiems, išskyrus Dievą, tavimi naudotis.

Meldžiuosi, kad skaitydamas šią knygą leistum Šventajai Dvasiai padrąsinti tave ir liktum savo kelyje. Prašyk Dievo pagalbos ir niekada nepasiduok.


  • Pavadinimas originalo kalba: Never Give Up: You're Stronger Than You Think
  • Autorius: John Mason
  • Leidėjas: Luceo
  • Išleidimo metai: 2019
  • Knygos puslapių skaičius: 176
  • Formatas: 15x22, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786098247152

2023-01-11

puiki John Mason knyga, apie savęs įkvėpimą ir tai, ką daryti

2023-01-10

puiki knyga, kurią galite skaityti, jei esate nusivylę savo gyvenimu arba praradote tikėjimą Dievu.

2021-07-25

norėjau parašyt, kad knyga tikrai prasta ir nieko nei naujo nei originalaus joje neperskaičiau. bet tada supratau, smerkti visada lengviausia ir bumbėt, tai vis gi SAKAU, knyga gal kažą davė teigiamo, nes bent jau supratau, kame bėda.

2020-11-13

Įkvepianti knyga!

2020-11-13

Įkvepianti knyga!

2020-02-19

Hi,

How are you doing? I aim to provide you a high quality, free of cost guest post article for your amazing website.

I can send you some really great topic ideas for this purpose which would be relevant to your website niche for sure.

If my topic ideas happen to appeal you, I’ll send over the article. I would just need a backlink in return of the article. The backlink needs to be within the body of the article.

Please let me know your response to this, if I shall send topic ideas?

Looking forward.

Regards,

Umer Ishfaq

Parašykite atsiliepimą apie „Niekada nepasiduok: tu esi stipresnis negu pats manai “

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Saviugdos knygos

John Mason pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą „Niekada nepasiduok: tu esi stipresnis negu pats manai “, kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos „Niekada nepasiduok: tu esi stipresnis negu pats manai “ aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos „Niekada nepasiduok: tu esi stipresnis negu pats manai “ už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą „Niekada nepasiduok: tu esi stipresnis negu pats manai “? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, John Mason tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su „Niekada nepasiduok: tu esi stipresnis negu pats manai “ perkama kartu