⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

Nemokamas pristatymas Lietuvoje nuo 20 ar 25 €

Pirkėjų atsiliepimai

Nutikimai

4,99 €
  • Pristatysime: per 24-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
2023-09-30 4.99 InStock
Į krepšelį

Knygos "Nutikimai" aprašymas

Pasakojimas apie nepaprastą nepaprasto ežiuko Erino kelionę ir patirtus nutikimus.


"Violetos Juškutės „Nutikimai" – tai ne tik
Erino (lot. Erinaceus europaeus – ežys) vaikiško formato kelio romanas, bet ir pasaulio, būties bei filosofinio mąstymo pradžiamokslis. Jis privers mažą vaiką suklusti ir suvokti, kad esmė ir grožis slypi paprastuose dalykuose, padės atsakyti į paprasčiausius klausimus ir primins, kad būtina tuos klausimus uždavinėti kasdien, nenuilstant ir nepamirštant vėl ir vėl stebėtis, klausinėti ir pabandyti savaip suvokti pasaulio, būties, gamtos esmę bei prasmę.

Tėvams, nenoriai atiduodantiems dar nebaigtą skaityti knygą vaikams į lovą prieš miegą, ežiuko Erino nutikimai, ilga kelionė į obelų sodą, primins, kad ir jiems yra verta stabtelėti, nuilsus nuo kasdienės rutinos šurmulio ir susimąstyti, kas yra FILOSOFIJA, tebūnie ir kasdienė filosofija, kasdienis geras žodis, tyra mintis, paprasti atsakymai į didžius klausimus."


Vaidilutė Brazauskaitė


  • Autorius: Violeta Juškutė
  • Leidėjas: Kultūros tiltai
  • Išleidimo metai: 2013
  • Knygos puslapių skaičius: 63
  • Formatas: 15x22, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786094084904

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Nutikimai"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Nutikimai", Violeta Juškutė. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Violeta Juškutė su knyga "Nutikimai" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Nutikimai" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Violeta Juškutė. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Nutikimai" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Nutikimai" perkama kartu