TIESIOG -30% visoms knygoms su kodu: KALĖDOS

Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje *

Pamilk savo kūną (ir visus jo pokyčius!)

Kaina: 9,23 €
Kaina su kodu: 6,46 €
Nuolaidos kodas: KALĖDOS
NEMOKAMAS PRISTATYMAS
į paštomatus bei pašto skyrius Lietuvoje
  • Pristatysime: per 24-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

2023-12-31 9.232 InStock
Į krepšelį

Knygos "Pamilk savo kūną (ir visus jo pokyčius!)" aprašymas

Prasidėjęs brendimas ne vienai mergaitei kelia daug klausimų. Viena vertus, keičiasi kūnas, kita vertus keičiasi ir savijauta bei emocijos. Kaip į šiuos pokyčius reaguoti, bei kaip su jais susidoroti? Į pagalbą skuba amerikiečių rašytoja, poetė, aktyvistė Sonya Renee Taylor. Knygoje „Pamilk savo kūną“ ji lydės tave smagioje kelionėje, kurioje pastebėsi ir sužinosi šaunių dalykų apie tai, kaip elgsis tavo kūnas pakeliui į suaugusiųjų gyvenimą.

Bet, svarbiausia, atsimink - tavo kūnas nuostabus!

Jau turbūt pastebėjai, kad kūnas pamažu keičiasi – pokyčiai nuostabūs, bet kartais jie glumina. Svarbiausia, nepamiršk, kad tavo kūnas labai protingas – jis tiksliai žino, ką turi daryti, kad padėtų tau tapti suaugusia.

Sonya Renee Taylor atsakys į visus tave dominančius klausimus apie mėnesines, liemenėles, šen bei ten pradedančius dygti plaukelius. Ji netgi patars, ką valgyti. Be to, kartu su knygos autore išmoksi saugiai naršyti internete, geriau suprasti savo jausmus ir bendrauti su aplinkiniais.

Knygoje „Pamilk savo kūną“ sužinosi tokius svarbus dalykus, kaip:

● Kas yra brendimas ir kaip žinoti, ar jis jau tikrai prasidėjo?
● Kaip rūpintis kūnu jam keičiantis?
● Kokių pokyčių tikėtis - apie sveikatą, gerą savijautą, emocijas ir privatumą.

Įsivaizduok, kad ši knyga – geriausia tavo draugė, linkinti tau tik gero. Ji kiekvienoje neraminančioje situacijoje ras paguodos žodį ir protingą patarimą. Ji padės pamilti savo kūną ir kurti pasaulį, kur visi turi tai, ko reikia, kad gyventų geriausią gyvenimą.

„Pamilk savo kūną“ – visiškai kitokia knyga apie gana sudėtingą asmenybės formavimosi laikotarpį. Ji pagrįsta naujausiais medicininiais tyrimais. Ją perskaičiusios merginos ne tik sužinos apie tai, kas vyksta jų viduje ir išorėje, bet ir įgys pasitikėjimo savimi ir taps tikromis savo kūno ekspertėmis!

Sonya Renee Taylor įkūrė kompaniją „The Body Is Not An Apology“ („Kūnas – ne apgailestavimas“), be to sukūrė socialinį projektą TheBodyIsNotAnApology.com, kuriam šiuo metu vadovauja. Ji – tarptautiniais apdovanojimais įvertinta performansų atlikėja, aktyvistė, viešoji kalbėtoja ir pokyčių lyderė. Jau yra išleidusi poezijos knygą, o „Pamilk savo kūną (ir visus jo pokyčius!)“ – pirmoji knyga, skirta mergaitėms, susiduriančioms su brendimo iššūkiais.

Knyga skirta 8–16 metų skaitytojoms.

Iš anglų kalbos vertė Karina Juodelytė-Moliboga


  • Autorius: Sonya Renee Taylor
  • Leidėjas: Baltos lankos
  • Išleidimo metai: 2019
  • Knygos puslapių skaičius: 50
  • Formatas: 15x22, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786094792243

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Pamilk savo kūną (ir visus jo pokyčius!)"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Knygos mergaitėms ir merginoms

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys "Pamilk savo kūną (ir visus jo pokyčius!)", kurį pristato Sonya Renee Taylor. Siūlome ne tik išsamų "Pamilk savo kūną (ir visus jo pokyčius!)" aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Sonya Renee Taylor. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie "Pamilk savo kūną (ir visus jo pokyčius!)". Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą "Pamilk savo kūną (ir visus jo pokyčius!)" dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Pamilk savo kūną (ir visus jo pokyčius!)" perkama kartu