0

Pamilk savo kūną. Ir visus jo pokyčius!

Internetu: 9,49 €
Knygyne: 10,49 €*
Sutaupote: 1.00 € (10%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Turime sandėlyje
Informacija

Pamilk savo kūną. Ir visus jo pokyčius!

  • Leidėjas: Baltos lankos
  • Išleidimo metai: 2019
  • Formatas: 15x22, kieti viršeliai
  • Puslapių skaičius: 50
  • ISBN ar kodas: 9786094792243

2020-05-31 9.49 InStock
Į krepšelį
Aprašymas

Prasidėjęs brendimas ne vienai mergaitei kelia daug klausimų. Viena vertus, keičiasi kūnas, kita vertus keičiasi ir savijauta bei emocijos. Kaip į šiuos pokyčius reaguoti, bei kaip su jais susidoroti? Į pagalbą skuba amerikiečių rašytoja, poetė, aktyvistė Sonya Renee Taylor. Knygoje „Pamilk savo kūną“ ji lydės tave smagioje kelionėje, kurioje pastebėsi ir sužinosi šaunių dalykų apie tai, kaip elgsis tavo kūnas pakeliui į suaugusiųjų gyvenimą.

Bet, svarbiausia, atsimink - tavo kūnas nuostabus!

Jau turbūt pastebėjai, kad kūnas pamažu keičiasi – pokyčiai nuostabūs, bet kartais jie glumina. Svarbiausia, nepamiršk, kad tavo kūnas labai protingas – jis tiksliai žino, ką turi daryti, kad padėtų tau tapti suaugusia.

Sonya Renee Taylor atsakys į visus tave dominančius klausimus apie mėnesines, liemenėles, šen bei ten pradedančius dygti plaukelius. Ji netgi patars, ką valgyti. Be to, kartu su knygos autore išmoksi saugiai naršyti internete, geriau suprasti savo jausmus ir bendrauti su aplinkiniais.

Knygoje „Pamilk savo kūną“ sužinosi tokius svarbus dalykus, kaip:

● Kas yra brendimas ir kaip žinoti, ar jis jau tikrai prasidėjo?
● Kaip rūpintis kūnu jam keičiantis?
● Kokių pokyčių tikėtis - apie sveikatą, gerą savijautą, emocijas ir privatumą.

Įsivaizduok, kad ši knyga – geriausia tavo draugė, linkinti tau tik gero. Ji kiekvienoje neraminančioje situacijoje ras paguodos žodį ir protingą patarimą. Ji padės pamilti savo kūną ir kurti pasaulį, kur visi turi tai, ko reikia, kad gyventų geriausią gyvenimą.

„Pamilk savo kūną“ – visiškai kitokia knyga apie gana sudėtingą asmenybės formavimosi laikotarpį. Ji pagrįsta naujausiais medicininiais tyrimais. Ją perskaičiusios merginos ne tik sužinos apie tai, kas vyksta jų viduje ir išorėje, bet ir įgys pasitikėjimo savimi ir taps tikromis savo kūno ekspertėmis!

Sonya Renee Taylor įkūrė kompaniją „The Body Is Not An Apology“ („Kūnas – ne apgailestavimas“), be to sukūrė socialinį projektą TheBodyIsNotAnApology.com, kuriam šiuo metu vadovauja. Ji – tarptautiniais apdovanojimais įvertinta performansų atlikėja, aktyvistė, viešoji kalbėtoja ir pokyčių lyderė. Jau yra išleidusi poezijos knygą, o „Pamilk savo kūną (ir visus jo pokyčius!)“ – pirmoji knyga, skirta mergaitėms, susiduriančioms su brendimo iššūkiais.

Knyga skirta 8–16 metų skaitytojoms.

Iš anglų kalbos vertė Karina Juodelytė-Moliboga

Parašykite atsiliepimą apie prekę!

Būtina įvertinti prekę

Dažniausiai perkama kartu