⚠ Knygos apie KALĖDAS VAIKAMS šventinėmis kainomis! Naršykite čia >>>

0

NEMOKAMAS PRISTATYMAS Į PAŠTOMATUS NUO 15 AR 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

Parduok arba parduos tave

3.0
(2 įvertinimai) Įvertinkite
  • Nemokamas knygos pristatymas
NEMOKAMAS PRISTATYMAS
į Smartpost paštomatus Lietuvoje
Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas
2020-02-02 Linas

Labai patiko, viena geriausių knygų kurias esu skaitęs.


Šiuo metu neparduodama

2022-12-31 17.49 SoldOut

Knygos "Parduok arba parduos tave" aprašymas

Nesvarbu, ar parduodate savo kompanijos produktą salėje, ar parduodate save sveikai maitindamiesi, viskas gyvenime gali būti traktuojama kaip pardavimas. Kaip aiškina Nr.1 pasaulio pardavimo ekspertas Grant Cardone.

Pardavimo principų žinojimas yra būtina bet kokios sėkmės sąlyga.

Pardavimų Biblija - ”Parduok Arba Parduos Tave” G. Cardone atskleidžia technikas ir metodus, būtinus norint įvaldyti pardavimo meną bet kurioje srityje.

Išmoksite kaip elgtis su klientų priešiškumu, kaip išsisukti iš neigiamų situacijų, sutrumpinti pardavimo ciklus ir garantuoti sau didybę. G. Cardone taip pat išmokys svarbiausių sėkmės principų parduodant nepalankiomis ekonomikos sąlygoms. Imkis veiksmų - nusipirk, perskaityk ir pritaikyk. Tai padės dominuoti jūsų srityje.

ATSILIEPIMAI

„Nesvarbu, kur esate „gyvenimo grandinėje”, turite mokėti parduoti save kitiems. Grant Cardone ne tik padeda suprasti poreikį, bet ir padeda ugdyti įgūdžius, kaip įtikinti kitus bei pasiekti tai, ko norite".
J. C. Walter III, „ Walter Oil & Gas Corporation" prezidentas

„Šiandien atsiėmiau jūsų knygą ir nesugebėjau nuo jos atitraukti akių. Ši knyga yra neįtikėtina — joje pateikti pagrindai, kurie yra kaip niekada anksčiau aiškiai apibrėžti, ir gyvenimo bei pardavimų esmė".
John Hamlin, „Hamlin & Associates" direktorius

„Aš myliu šią knygą, nes tai nuoširdus žvilgsnis tiesą! Autoriaus nurodytas kelias padės kiekvienam pagerinti savo gyvenimą! Verčiu savo artimuosius skaityti šią knygą!"
Patrick J. Clouden, „Consumer Energy Solutions, Inc." direktorius

„Praėjusi mėnesi aš buvau išgyvenimo būsenoje ir perskaitęs jūsų knygą iš naujo atsakau: nusprendžiau gerinti savo įgūdžius bei įvaldyti tai, ką darau. Kaip nurodyta jūsų knygoje, „žinojimas reiškia numatymą, numatymas reiškia pasitikėjimą savimi, o pasitikėjimas savimi reiškia DAUGIAU PARDAVIMŲ." Ačiū jums labai".
Ron Palmer, „DCH Group"

„Parduok arba parduos tave" knyga yra kur kas daugiau, nei tikėjausi — pavadinime tikrai nepakankamai paaiškinama, apie ką yra ši knyga. Ji susijusi su visais jūsų gyvenimo aspektais. Tai kūrybinga, motyvuojanti ir, svarbiausia, labai įkvepianti knyga". Buddy Driver, „Damson Automotive Group" mokymų direktorius „Perskaičius Grant Cardone knygą, aš įsitikinęs, kad „pasisekti gali bet Kam". Norm Novitsky, „BluNile Films" vykdomasis prodiuseris „Parduok arba parduos tave" turėtų būti prieinama visiems, kurie nori valdyti sėkmingą įmonę, ir tai turėtų būti „Biblija" visiems, parduodantiems bet kokias prekes. Ši knyga yra tokia nuostabi, kad negaliu liautis apie ją kalbėti ir žmonėms sakyti, jog jie PRIVALO ŠIA KNYGĄ PERSKAITYTI. "
Kerri Kasem, radijo Įžymybė

PRATARMĖ

Nuo tada, kai parašiau ir pats išleidau savo pirmąją knygą „Sell To Survive", skaitytojus pasiekė dar trys mano knygos: „7he Closer's Survival Guide", „IfYou're Not First Youre Last" („New York Times" bestseleris) ir „7he 10X Rule: 7he Only Difference Between Success and Failure", kuria aš pasinaudojau siekdamas kurti savo TV laidą. Rašydamas šias knygas labai daug sužinojau apie tai, kuo žmonės iš tikrųjų gali pasinaudoti, kas tikrai veikia, o žmonių, perskaičiusių mano knygas, atsiliepimai leido suvokti, kokia pagalba jiems reikalinga. „Sell to Survive" niekada nebuvo pardavinėjama knygynuose, tačiau gandas apie ją sklido iš lūpų i lūpas ir ši knyga tapo viena labiausiai perkamų savarankiškai išleistų knygų. Asmeniškai gavau tūkstančius žmonių atsiliepimų ir klausimų apie šią knygą. Daugelis šios knygos skaitytojų teigė, kad ši knyga visiškai pakeitė jų karjerą pardavimų srityje. Kiti, kurie savęs nelaikė pardavėjais, teigė, kad ši knyga padėjo jiems suvokti, ko trūksta jų veikloje ar siekiant plėsti savo verslą. Aš tvirtai tikiu, kad „Sell to Survive" yra pati svarbiausia knyga apie pardavimus, parašyta per paskutiniuosius penkiasdešimt metų ir būtina visiems, norintiems įgyvendinti savo svajones. 0 dabar šią knygą dar labiau patobulinome: papildėme nauja medžiaga, atnaujinome ir pavadinome „Parduok arba būsi parduotas. Kaip gauti tai, ko nori gyvenime ir versle".
Mėgaukitės, Grant Cardone


  • Autorius: Grant Cardone
  • Leidėjas: Sėkmės medžiotojai
  • Išleidimo metai: 2019
  • Knygos puslapių skaičius: 272
  • Formatas: 14x22, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786099612317

Kiti taip pat domėjosi


2020-12-15

Labai prasta lyginant su kitom knygom apie pardavimus

2020-02-02

Labai patiko, viena geriausių knygų kurias esu skaitęs.

Parašykite atsiliepimą apie "Parduok arba parduos tave"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Lyderystės knygos

Grant Cardone pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Parduok arba parduos tave", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Parduok arba parduos tave" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Parduok arba parduos tave" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Parduok arba parduos tave"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Grant Cardone tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Parduok arba parduos tave" perkama kartu