0

Patarimai draugams. Paprastos pamokos, kaip prisiimti atsakomybę už savo gyvenimą

Šiuo metu neparduodama

Apsilankykite!
DIDYSIS KNYGŲ IŠPARDAVIMAS
Daugybė knygų 30-80% pigiau
Informacija

Patarimai draugams. Paprastos pamokos, kaip prisiimti atsakomybę už savo gyvenimą

  • Leidėjas: Luceo
  • Išleidimo metai: 2017
  • Formatas: 15x22, kieti viršeliai
  • Puslapių skaičius: 112
  • ISBN ar kodas: 9786098112658

Šiuo metu neparduodama

Aprašymas
"Ši nedidelės apimties knyga visų pirma skirta tiems, kas išgyvena sunkius laikus ir ne visada sėkmingai bando spręsti painias kasdienes problemas. Jeigu dabar esate patekę į gyvenimo kliūčių ruožą – „Patarimai draugams“ kaip tik jums. Čia rasite daug veiksmingų idėjų, kurios padės jums pakeisti gyvenimo kryptį. Esu įsitikinęs, kad tada drąsiausios jūsų svajonės taps tikrove. Taip nutiko man, tokia bus ir jūsų ateitis."

Anthony Robbins


Daugiau nei pusę gyvenimo Entonis Robinsas moko žmones, kaip atskleisti nepakartojamą ir savitą savo didybę, kaip sutvarkyti asmeninį bei profesinį gyvenimą ir siekti didelių tikslų. Jis veda seminarus, konsultuoja žmones as¬meniškai, pasirodo televizijos laidose, rašo knygas, į jo paskaitas susirenka didžiulės žmonių auditorijos. Robinsas, papildęs saviugdos discipliną NLP metodu, sukūrė unikalią sistemą, kurią pripažino įvairiems visuomenės sluoksniams priklausantys žmonės. Robinsas konsultavo kompanijų IBM, AT&T, American Express, McDonnell-Douglas vadovus, taip pat būrį garsių profesionalaus sporto atstovų, tarp kurių buvo olimpinių čempionų ir prizininkų.

Įžanga

Ačiū!

Dėkoju jums, kad nusipirkote šią knygą. Tai puiki investicija. Siekdami pagerinti savo pačių gyvenimą, jūs drauge padedate ir kitiems. Jūsų indėlis pagelbės Entonio Robinso fondo savanoriams aprūpinti maistu bei kitais ištekliais daugiau kaip 150 000 žmonių visose Jungtinėse Valstijose ir Kanadoje.

Šią knygą parašiau prieš kelerius metus labai paprastu, sakyčiau, namų stiliumi, kad mūsų savanoriai, įsidėję ją į savo krepšius, per Padėkos dieną galėtų dovanoti žmonėms. Beje, Padėkos diena man yra labai svarbi - tai ne tik nacionalinės tradicijos dalis, bet ir mano asmeninė šventė. Tada dėkodamas už tuos palaiminimus, kuriuos esu gavęs pats, aš labiau nei bet kada trokštu padėti kitiems. Ši knyga visiškai pateisina savo pavadinimą „Patarimai draugams". Taip, galima sakyti, kad tai yra patarimai, kurie skirti kiekvienam, kam jų reikia. Ir kiekvienas, kas nori, gali pasisemti įkvėpimo iš žmogaus, kuriam rūpi artimo gerovė. Šia knyga pasistengiau žmones padrąsinti ir priminti jiems pagrindines gyvenimo tiesas, norėjau pasiūlyti jiems kelias geras idėjas, kaip susitvarkyti su visais gyvenimo iššūkiais.

Šios nedidelės knygelės paprastumas patraukia ne tik žmones, kurie ją gauna dovanų, bet ir tūkstančius savanorių, kurie ją dalija. Taip yra todėl, kad čia surašyti esminiai principai, kurių laikydamiesi mes galime džiaugtis kokybišku gyvenimu. Dar daugiau - vienas mažas neformalus tyrimas atskleidė, jog daug kas neskaitė mano kur kas išsamesnių darbų „Neribota galia" ir „Pažadink savyje milžiną" todėl, kad pabijojo didelės jų apimties (kiekviena knyga yra daugiau kaip 400 puslapių).

Todėl nusprendžiau atnaujinti knygą „Patarimai draugams" ir skirti ją kuo didesniam skaitytojų būriui. Žinoma, jeigu jūs jau domėjotės mano literatūrine veikla, daug nauja čia nerasite. Vis dėlto skaitydami paprastu ir aiškiu stiliumi pateiktą medžiagą, jūs, net ir skaitę ankstesnes mano knygas, viską pamatysite iš naujos perspektyvos. O jeigu mano knygų dar nesate skaitę, labai tikiuosi, kad šis mažos apimties darbas jums bus puiki įžanga, padėsianti suprasti mano idėjas.

Visiems mums pasitaiko sunkių laikotarpių - tada jaučiame, kad mūsų gyvenimą valdo nelemtos aplinkybės, o ne mes patys. Kartais pasijuntame sužlugdyti ir išmušti iš vėžių. Pavyzdžiui, netekę darbo, net jeigu turi namus ir mylimus artimus žmones, daug kas patiria didžiulį praradimo jausmą. Mūsų pačių rūpesčiai kartais ima atrodyti tokie dideli, jog visiškai pamirštame kitų, šalia esančių žmonių bėdas.

Tačiau mes nesame vieni. Kad mūsų gyvenimas būtų išties kokybiškas, turime išmokti pamatyti kaimyno kančią. Vienintelis būdas, kaip patirti gyvenimo turtingumą - tai nuolat dėkoti už jo teikiamas dovanas. O geriausias būdas džiaugtis yra padėti džiaugtis kitiems.

Skaitydami šią knygą ir kalbėdami apie ją, jūs jau atliekate svarbų darbą. Jūs esate mūsų Krepšio brigadų garbės nariai ir padedate mums dovanoti žmonėms daugiau nei tik maistą. Knyga „Patarimai draugams" skatina žmones mąstyti, tobulėti ir keistis.

Ačiū jums už pagalbą! Tikiuosi, perskaitę šią knygą pagerinsite ne tik savo pačių gyvenimo kokybę, bet ir padėsite tą padaryti kitiems.

Turinys

Turinys


ĮŽANGA

Vieno žmogaus istorija / 15


I PAMOKA

Ką daryti, kai jaučiamės sugniuždyti?

Kaip tai pakeisti? / 23

II PAMOKA

Nesėkmių nebūna / 29

III PAMOKA

Esate nesustabdomi sprendimą generuotojai / 33

IV PAMOKA

Susikurkite savo įsitikinimus ir... pakilkite! / 45

V PAMOKA

Ką regite, tą ir gaunate / 53

VI PAMOKA

Klausimai yra atsakymai / 59

VII PAMOKA

Sveiki susikūrę puikią fizinę būseną! / 67

VIII PAMOKA

Sėkmės žodynas / 73

IX PAMOKA

Ar jūs „daužote galva į sieną"? Sugriaukite ją su nauja metafora! / 79

X PAMOKA

Pasiruoškite... ir užsibrėžkite tikslą! Kaip užsibrėžtas tikslas gali sukurti jūsų ateitj? / 83

 PAMOKA

Dešimties dienų mentalinis iššūkis / 93


Apie autorių / 101rtė Algirdas Rondamanskis

Parašykite atsiliepimą apie prekę!

Būtina įvertinti prekę

Dažniausiai perkama kartu