0
Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Po galais! Imk ir daryk! Gyvenimo ir verslo pamokos

  • Nuolaida knygai -25%
Kaina internetu: 12,99 €
Kaina knygyne: 17,29 €*
Sutaupote: 4.30 € (25%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

Po galais! Imk ir daryk! Gyvenimo ir verslo pamokos


2021-05-31 12.99 InStock
Į krepšelį
Knygos "Po galais! Imk ir daryk! Gyvenimo ir verslo pamokos" aprašymas

„Po galais! Imk ir daryk!: gyvenimo ir verslo pamokos“ – itin didelio populiarumo pasaulyje sulaukusi knyga, kurią parašė verslininkas, milijardierius Richard Branson.

2006-tais metais pirmą kartą pasirodžiusi knyga „Po galais! Imk ir daryk: gyvenimo ir verslo pamokos!“ sulaukė tokio populiarumo, kokio autorius visiškai nesitikėjo. Knyga paplito po visą pasaulį, o Australijoje ir Pietų Afrikoje ne vieną mėnesį laikėsi bestselerių sąrašuose. Skaitytojai autoriui rašė laiškus dėkodami, kad įkvėpė pasitikėjimo ir pakeitė jų gyvenimus. Po metų Richard Branson nusprendė savo leidinį praplėsti naujomis mintimis ir pritaikyti dar didesnei auditorijai. Šioje versijoje verslininkas įtraukė naujų gyvenimo pamokų ir taip pat dalinasi savo mintimis apie ateitį.

„Po galais! Imk ir daryk!“ – moto, kuris visą laiką vedė Richard Branson pasirinktu keliu. Vyras sukūrė milžinišką verslo imperiją „Virgin“, kurioje dirba dešimtys tūkstančių žmonių, ir tapo vienu iš turtingiausių verslininkų planetoje. Autorius dalijasi gyvenimiška patirtimi ir savo taikomais metodais.

Richard Branson teigia, kad jo neriboja įprastos gyvenimo taisyklės, vyras jų tiesiog nesilaiko ir niekada nenustoja mokytis iš gyvenimo. Jo duotas pamokas autorius ir išdėstė šioje knygoje. Verslininkas tikisi, kad skaitytojai galės pasisemti įkvėpimo. Pasak autoriaus ji labai mėgsta svajoti, tačiau nekuria fantastinių planų. Visos svajonės yra apie įmanomus dalykus, kuriems galima išsikelti tikslus bei juos įgyvendinti.

Autorius pasakoja apie įvairius nutikimus įgyvendinant netikėtas idėjas, pavyzdžiui plaukiant laivu per Atlanto vandenyną ar skrendant oro balionu. Pagrindinė išsakoma mintis yra ta, kad siekiant tikslo būtina niekada nepasiduoti, likti teigiamai nusiteikusiu, labiau tikėti savimi ir iš visų svarbiausia – visada mėgautis akimirka ir tuo ką darai.

Richard Branson – charizmatiška asmenybė, kuri įkvepia pasitikėjimo ir skatina judėti tolyn, ar tiesiog daryti!

Richard Branson gimė 1950-tais metais. Savo verslo karjerą pradėjo būdamas šešiolikmetis. Vyras parašė jau vienuolika knygų apie gyvenimą ir savo verslo patirtis. Autorius didžiausiu savo įkvėpėju nurodo Nelsoną Mandelą. Milijardierius nuolat remia įvairius socialinius projektus, labdaros organizacijas, įsteigė keletą aplinkosaugos fondų, siekia, kad jo valdomos įmonės kuo mažiau kenktų aplinkai.

Iš anglų kalbos vertė Dalia Janušaitienė

Iš anglų kalbos vertė Dalia Janušaitienė


  • Autorius: Richard Branson
  • Leidėjas: Eugrimas
  • Išleidimo metai: 2020
  • Knygos puslapių skaičius: 256
  • Formatas: 15x22, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786094373947

Parašykite atsiliepimą apie "Po galais! Imk ir daryk! Gyvenimo ir verslo pamokos"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lyderystės knygos

Richard Branson parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą Po galais! Imk ir daryk! Gyvenimo ir verslo pamokos, kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos Po galais! Imk ir daryk! Gyvenimo ir verslo pamokos aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos Po galais! Imk ir daryk! Gyvenimo ir verslo pamokos už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą Po galais! Imk ir daryk! Gyvenimo ir verslo pamokos? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Richard Branson tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Po galais! Imk ir daryk! Gyvenimo ir verslo pamokos" perkama kartu