0
Kaina internetu: 1,99 €
Kaina knygyne: 10,79 €*
Sutaupote: 8.80 € (82%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
Informacija

Praeis

  • Leidėjas: Tyto alba
  • Išleidimo metai: 2019
  • Formatas: 13x19, minkšti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 184
  • ISBN ar kodas: 9786094663826

2021-01-31 1.99 InStock
Į krepšelį
Knygos "Praeis" aprašymas

„Praeis“ – antroji poeto, slemo atlikėjo Marijaus Povilo Elijo Martynenko knyga, kurioje rašytojas toliau su skaitytojais dalinasi nepagražintos žmogiškosios tikrovės išgyvenimais.


Marijaus Povilo Elijo Martynenko pirmoji knyga „Be penkių pasaulio pradžia“ tapo bestseleriu, o jaunojo kūrėjo vardą įsidėmėjo ir skaitytojai, ir kritikai. Šioje poezijos ir tekstų rinktinėje jis siekė užmegzti dialogą, pradėti asmenišką, ant tragizmo ir komedijos ribos balansuojantį pokalbį. Pastarasis tęsiasi antrojoje rinktinėje „Praeis“.


Pristatydamas knygą „Praeis“ autorius Marijus Povilas Elijas Martynenko pateikia tik savo trumpą dosje. Jis kalba apie įvairiausią savo gyvenimo patirtį: kūrė dramą, rašė eiles, dirbo baro, vėliau įgarsintoju. Laisvalaikiu... stengiasi išlikti. Išlikti toks, kokį save mato: 26 metų amžiaus, 58 kilogramų svorio, 168 cm ūgio. Jis tikisi, kad skaitytojai, atsivertę naujausią jo kūrinį, patirs malonių akimirkų. Ir prasmingų. „Praeis“ – pasvarstymai apie pasaulį ir žmogų, pasvarstymai apie mus.


Knygos autorius rašo tinklaraštį, kuriame dalinasi savo mintimis. Tinklaraščio pavadinimas sutampa su antrosios jo knygos – „Praeis“.


Kai kurie Marijų Povilą Eliją Martynenko laiko naujosios jaunimo kalbos balsu, įgarsinančiu tikruosius jos išgyvenimus ir santykį su pasauliu. Ant siurrealumo ir hiperrealumo ribos balansuojantys jaunojo kūrėjo tekstai šokiruoja savo nenormine leksika ir vaizdiniais. Kritikai pataria jais mėgautis pamažu. Nors vargu, ar „mėgautis“ yra tinkamas žodis – kur kas geriau tinka „vartoti“ ar „išgyventi“.


Geriausiai Marijaus Povilo Elijo Martynenko pavardė pažįstama besidomintiems slemo poezija. Šiuo žodžiu apibūdinamas savitas poetinės improvizacijos menas, kai poezija neapsiriboja knygų puslapiais – ji atliekama, išgyvenama ant scenos, papildoma iškalbos ir teatrališkumo elementais. Slemo renginiuose Marijus Povilas Elijas Martynenko pelnė savo vardą ir vyko net į Europos slemo čempionatą. kur laimėjo trečią vietą.

Parašykite atsiliepimą apie "Praeis"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Eseistika ir publicistika

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Praeis, kurią skaitytojams dovanoja Marius Povilas Elijas Martynenko. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Marius Povilas Elijas Martynenko su knyga Praeis jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Praeis patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Marius Povilas Elijas Martynenko. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Praeis palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Praeis" perkama kartu