0

Praeitis ir ateitis

Kaina internetu: 10,89 €
Kaina knygyne: 12,99 €*
Sutaupote: 2.10 € (17%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
Informacija

Praeitis ir ateitis

  • Leidėjas: Naujasis lankas
  • Išleidimo metai: 2015
  • Formatas: 15x21, kieti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 216
  • ISBN ar kodas: 9789955039471

2020-09-30 10.89 InStock
Į krepšelį
Knygos "Praeitis ir ateitis" aprašymas

Knygoje "Praeitis ir ateitis" naudojami seniausių kultūrų šaltiniai bei mokslininkų atradimų archeologijoje, geologijoje, geofizikoje, hidrologijoje, klimatologijoje, meteorologijoje aprašymai. Skaitydami šią knygą stebėkite mūsų protėvių mąstymą, jų protinius gebėjimus, mums paliktą turtingiausią informaciją iš tolimiausios praeities. Lietuviams atėjo laikas atverti duris į pasaulio praeitį ir patiems įsitikinti bei pasauliui pasakyti, kas buvo ir kas bus per 100 tūkstančių metų!

Parašykite atsiliepimą apie "Praeitis ir ateitis"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Astrologija ir ezoterika

Romualdas Zubinas parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą Praeitis ir ateitis, kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos Praeitis ir ateitis aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos Praeitis ir ateitis už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą Praeitis ir ateitis? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Romualdas Zubinas tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažniausiai su "Praeitis ir ateitis" perkama kartu