0

Pro mansardos langą. Žvilgsniai į mūsų gyvenimą

  • Nuolaida knygai -31%
Kaina internetu: 5,99 €
Kaina knygyne: 8,59 €*
Sutaupote: 2.60 € (31%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
Informacija

Pro mansardos langą. Žvilgsniai į mūsų gyvenimą

  • Leidėjas: Aidai
  • Išleidimo metai: 2012
  • Knygos puslapių skaičius: 288
  • ISBN ar kodas: 9786094500077

2021-01-31 5.99 InStock
Į krepšelį
Knygos "Pro mansardos langą. Žvilgsniai į mūsų gyvenimą" aprašymas

"Pro mansardos langą. Žvilgsniai į mūsų gyvenimą" - tai kitokios kalbėsenos tekstai. Ne rėksmingi, ne apsimestinai dramatiški, mąslūs, tarpais kiek melancholiški, bet visada persunkti gyvenimo patirtyje subrendusios vilties. Žmonių veidai, politikos ir kultūros reikalai, netektys ir atradimai - viskas susilieja į vientisą paveikslą, naujo tūkstantmečio pirmo dešimtmečio vaizdą, regimą Antano Gailiaus - Nacionalinės premijos laureato, poeto, vertėjo, visuomenininko akimis.

Parašykite atsiliepimą apie "Pro mansardos langą. Žvilgsniai į mūsų gyvenimą"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Eseistika ir publicistika

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Pro mansardos langą. Žvilgsniai į mūsų gyvenimą, kurią skaitytojams dovanoja Antanas Gailius. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Antanas Gailius su knyga Pro mansardos langą. Žvilgsniai į mūsų gyvenimą jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Pro mansardos langą. Žvilgsniai į mūsų gyvenimą patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Antanas Gailius. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Pro mansardos langą. Žvilgsniai į mūsų gyvenimą palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Pro mansardos langą. Žvilgsniai į mūsų gyvenimą" perkama kartu