0

Psichoanalizė: intersubjektyvusis požiūris

  • Nemokamas knygos pristatymas
Kaina internetu: 17,29 €
Kaina knygyne: 18,99 €*
Sutaupote: 1.70 € (9%)
NEMOKAMAS PRISTATYMAS
į Omniva, LP Express ir DPD paštomatus bei pašto skyrius Lietuvoje
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
Informacija

Psichoanalizė: intersubjektyvusis požiūris

  • Leidėjas: Vaistų žinios
  • Išleidimo metai: 2020
  • Formatas: 13x20, minkšti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 144
  • ISBN ar kodas: 978609821510

2021-03-31 17.29 InStock
Į krepšelį
Knygos "Psichoanalizė: intersubjektyvusis požiūris" aprašymas

Produktyvaus psichoanalizės srities autoriaus, praktiko ir mokytojo Raimundo Milašiūno knygoje „Psichoanalizė: intersubjektyvusis požiūris“ aptariama daugiau kaip 100 metų psichoanalizės teorijų ir praktikos raida, aprašomos sudėtingos šio proceso problemos, ypač pacientų patologijos kaita kintant visuomenės vertybėms, normoms ir taisyklėms.

Toje istorijoje išskiriamas vienas šiam veikalui reikšmingas aspektas – ankstyvosios vaikystės patirties poveikis pačių psichoanalizės teoretikų asmenybėms ir jų teorijoms. Kartu parodoma, kaip kito per šį laikotarpį psichoanalitikų ir pačių įvairių psichikos problemų turinčių žmonių suvokimas, kokia turėtų būti pagalba jiems.

Ši knyga „Psichoanalizė: intersubjektyvusis požiūris“ savo turiniu ir dėstymo forma daugiau skirta profesionalams: psichoanalitikams, psichoterapeutams, psichologams, psichiatrams.

Parašykite atsiliepimą apie "Psichoanalizė: intersubjektyvusis požiūris"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Psichologijos, psichiatrijos knygos

Raimundas Milašiūnas parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą Psichoanalizė: intersubjektyvusis požiūris, kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos Psichoanalizė: intersubjektyvusis požiūris aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos Psichoanalizė: intersubjektyvusis požiūris už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą Psichoanalizė: intersubjektyvusis požiūris? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Raimundas Milašiūnas tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažniausiai su "Psichoanalizė: intersubjektyvusis požiūris" perkama kartu