0

Religijos filosofija

  • Nuolaida knygai -39%
Kaina internetu: 5,49 €
Kaina knygyne: 8,99 €*
Sutaupote: 3.50 € (39%)
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
Informacija

Religijos filosofija

  • Leidėjas: Aidai
  • Išleidimo metai: 1998
  • Formatas: 12x20, minkšti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 152
  • ISBN ar kodas: 9986-590-38-8

2021-03-31 5.49 InStock
Į krepšelį
Knygos "Religijos filosofija" aprašymas

„Postmetafiziniam mąstymui prasmė atsiveria kaip hermeneutinį pavidalą turintis judėjimas, kuriame mąstytojas „dalyvauja", o ne iš šalies jį stebi. Kaip tik tokį postmetafizinį mąstymo stilių randame šioje knygoje. Pačią religijos filosofijos galimybę autorius grindžia „postmetafiziškai" - filosofiją jis suvokia kaip žmogaus esminį atvirumą, išreiškiamą radikalaus klausimo forma. Ši knyga - trumpas ir populiarus įvadas į šiuolaikinę religijos filosofiją."
Tomos Sodeika

Iš italų kalbos vertė Rita Šerpitytė

Parašykite atsiliepimą apie "Religijos filosofija"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Filosofija

Alfredo Jacopozzi parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą Religijos filosofija, kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos Religijos filosofija aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos Religijos filosofija už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą Religijos filosofija? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Alfredo Jacopozzi tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažniausiai su "Religijos filosofija" perkama kartu