0
Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Santykis su autoritetu ir asmeninės galios pajauta

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
DIDYSIS KNYGŲ IŠPARDAVIMAS
REKOMENDUOJAMOS NAUJOS KNYGOS

Santykis su autoritetu ir asmeninės galios pajauta


Šiuo metu neparduodama

Knygos "Santykis su autoritetu ir asmeninės galios pajauta" aprašymas
Monografijoje "Santykis su autoritetu ir asmeninės galios pajauta" tyrinėjamas santykis su autoritetu pasitelkiant psichoterapinių atvejų epizodų analizes, išskirtinį dėmesį teikiant sapnų ir simbolių aiškinimui, politinių represijų patirties įtakai. Atskleidžiamas autoriteto daugiasluoksniškumas ir funkcijos, aprašoma raiškos būdų ir reprezentacijų įvairovė, analizuojamas santykio su autoritetu poveikis vyro ir moters individuacijos procese, paliečiami autorystės, kūrybiškumo kilmės aspektai, transcendencinės patirties lygmuo.


Parašykite atsiliepimą apie "Santykis su autoritetu ir asmeninės galios pajauta"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Santykis su autoritetu ir asmeninės galios pajauta, kurią skaitytojams dovanoja Gražina Gudaitė. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Gražina Gudaitė su knyga Santykis su autoritetu ir asmeninės galios pajauta jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Santykis su autoritetu ir asmeninės galios pajauta patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Gražina Gudaitė. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Santykis su autoritetu ir asmeninės galios pajauta palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Santykis su autoritetu ir asmeninės galios pajauta" perkama kartu