Tik šiandien! -5% extra nuolaida su kodu: PIGU (nuolaidos sumuojasi)

Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje nuo 20 € *

Šeimos sveikata. Pirmoji medicinos pagalba (knyga su defektais)

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2024-07-31 4.99 SoldOut

Knygos „Šeimos sveikata. Pirmoji medicinos pagalba (knyga su defektais)“ aprašymas

Galimas knygos brokas (gali būti likusi žymė nuo anksčiau ant knygos nugarėlės užklijuotos kainos, pageltę kai kurių knygų puslapiai, gali būti susilankstęs, subraižytas arba įplyšęs knygos viršelis).

Šioje knygoje "Šeimos sveikata. Pirmoji medicinos pagalba" rasite informaciją apie galimus Jūsų šeimos narių sveikatos sutrikimus. Dalykiškus patarimus, kaip suteikti pirmąją pagalbą.

- Daugiau kaip 1200 kokybiškų spalvotų nuotraukų, paveikslėlių, schemų, kurie padės išmokti svarbiausių pirmosios medicinos pagalbos veiksmų ir aiškiai suvokti ligų požymius;
- Informatyvūs aprašymai ligų, galinčių kamuoti jūsų šeimos narius;
- Patarimai, kaip apsaugoti save, aplinkinius, ir kada būtinai kreiptis pagalbos į medikus.

PRATARMĖ

Šiais pašėlusio gyvenimo tempo ir reklamos laikais mus nuolat pasiekia pati įvairiausia informacija, kartu gauname ir naudingų sveikatos patarimų. Tačiau yra labai didelė tikimybė, kad bet kurio paskiro šaltinio teikiama informacija bus netiksli, neišsami ar pernelyg sudėtinga. Nenuostabu, kad padrikos, nenuoseklios žinios glumina. Tuomet dažniausiai nuleidžiame rankas ir pagalvojame, kad ne mūsų jėgoms yra suprasti, ką ir kaip iš tiesų reikia daryti atsidūrus įvairiose sudėtingose ar net gyvybei pavojingose situacijose.

Įgūdžiai visam gyvenimui

Kiekvienas privalo nusimanyti apie sveikatą, žinoti, kaip elgtis ir kaip gyventi, kad būtų kuo sveikesnis ir tvirtesnis, kaip apsisaugoti nuo nelaimingų atsitikimų ir ką daryti, kai iškyla pavojus patiems ar mūsų brangiems artimiesiems. Tam būtina turėti pagrindinės naujausios informacijos, papildytos sveiku protu pagrįstais praktiniais patarimais. Kad ir ką darytume — ar malšintume vaikui galvos skausmą, ar atliktume dirbtinį kvėpavimą, dažniausiai nepakankamai įvertiname sveiką nuovoką, kuri dažnai gali išgelbėti gyvybę tiesiogine šio žodžio prasme.

Gera žinia yra ta, kad ši knyga kantriai teiks žinių arba jas papildys. Ji bus geriausia jūsų patarėja pačiose netikėčiausiose situacijose ir padės atsakyti į daugelį rūpimų klausimų. Tačiau reikėtų nepamiršti, kad jokia knyga neatstos praktikos. Tik praktikuodamiesi išmoksite tinkamai naudotis pirmosios pagalbos priemonėmis, sugebėsite ramiai ir užtikrintai atlikti reikiamus veiksmus ir tvirtai žinosite, kada privalote kreiptis į medikus.

Tad mėgaukitės skaitydami apie brangiausią savo turtą - sveikatą. Semkitės žinių. Mokykitės.Parašykite atsiliepimą apie „Šeimos sveikata. Pirmoji medicinos pagalba (knyga su defektais)“

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Kitos medicinos knygos

Peter Fermie, Pippa Keech, Stephen Shepherd pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą „Šeimos sveikata. Pirmoji medicinos pagalba (knyga su defektais)“, kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos „Šeimos sveikata. Pirmoji medicinos pagalba (knyga su defektais)“ aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos „Šeimos sveikata. Pirmoji medicinos pagalba (knyga su defektais)“ už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą „Šeimos sveikata. Pirmoji medicinos pagalba (knyga su defektais)“? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Peter Fermie, Pippa Keech, Stephen Shepherd tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su „Šeimos sveikata. Pirmoji medicinos pagalba (knyga su defektais)“ perkama kartu