0

Pirkėjų atsiliepimai

Šiuolaikinė komedija. Baltoji beždžionė

Kaina: 2,99 €
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

2022-07-31 2.99 InStock
Į krepšelį

Knygos "Šiuolaikinė komedija. Baltoji beždžionė" aprašymas

"Šiuolaikinė komedija" - tai antroji ciklo apie Forsaitų giminę
trilogija, "Forsaitų sagos" tęsinys, kurį sudaro trys dalys: "Baltoji
beždžionė"
, "Sidabrinis šaukštas" ir "Gulbės giesmė".


Anglų rašytojas, 1932 metų Nobelio premijos laureatas John Galsworthy (Džonas Golsvortis) romane "Baltoji beždžionė" tęsia Forsaitų giminės kroniką po I pasaulinio karo. Somsas išlieka pagrindinė figūra, tačiau daug dėmesio skiriama jaunesnei, visuomenės viršūnėlėms save priskiriančiai kartai, perkainojančiai vertybes po karo. Tai simbolizuoja Somso dukrai Flerei padovanotas paveikslas "Baltoji beždžionė".


- Bet, pone, juk tai puiki alegorija. Suvalgyti gyvenimo vaisių, išmėtyti žieveles ir būti užkluptam šitą darant. Tos beždžionės akyse įsikūnijusi žmonijos tragedija. Pažvelkit į jas! Ji mano, jog kažkas slypi tame apelsine, ji liūdi ir širsta, kad nieko neranda. Taip, šį paveikslą reikėtų pakabinti Britų muziejuje ir pavadinti "Civilizacija - štai ji".

- Bet šito nebus, - pasakė Flerė. - Paveikslas kabės čia ir vadinsis "Baltoji beždžionė".

- Tai visiškai tas pats.


Iš anglų kalbos vertė Irena Balčiūnienė

 


  • Autorius: John Galsworthy
  • Leidėjas: Vaga
  • Išleidimo metai: 2008
  • Knygos puslapių skaičius: 268
  • Formatas: 16x24, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9785415020508

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Šiuolaikinė komedija. Baltoji beždžionė"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Klasika. Užsienio literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Šiuolaikinė komedija. Baltoji beždžionė", John Galsworthy. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar John Galsworthy su knyga "Šiuolaikinė komedija. Baltoji beždžionė" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Šiuolaikinė komedija. Baltoji beždžionė" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė John Galsworthy. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Šiuolaikinė komedija. Baltoji beždžionė" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Šiuolaikinė komedija. Baltoji beždžionė" perkama kartu