0

Šiuolaikinė komedija. Baltoji beždžionė

  • Nuolaida knygai -58%
Kaina internetu: 2,99 €
Kaina knygyne: 6,99 €*
Sutaupote: 4.00 € (58%)
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
Informacija

Šiuolaikinė komedija. Baltoji beždžionė

  • Leidėjas: Vaga
  • Išleidimo metai: 2008
  • Formatas: 16x24, kieti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 268
  • ISBN ar kodas: 9785415020508

2020-10-31 2.99 InStock
Į krepšelį
Knygos "Šiuolaikinė komedija. Baltoji beždžionė" aprašymas

"Šiuolaikinė komedija" - tai antroji ciklo apie Forsaitų giminę
trilogija, "Forsaitų sagos" tęsinys, kurį sudaro trys dalys: "Baltoji
beždžionė"
, "Sidabrinis šaukštas" ir "Gulbės giesmė".


Anglų rašytojas, 1932 metų Nobelio premijos laureatas John Galsworthy (Džonas Golsvortis) romane "Baltoji beždžionė" tęsia Forsaitų giminės kroniką po I pasaulinio karo. Somsas išlieka pagrindinė figūra, tačiau daug dėmesio skiriama jaunesnei, visuomenės viršūnėlėms save priskiriančiai kartai, perkainojančiai vertybes po karo. Tai simbolizuoja Somso dukrai Flerei padovanotas paveikslas "Baltoji beždžionė".


- Bet, pone, juk tai puiki alegorija. Suvalgyti gyvenimo vaisių, išmėtyti žieveles ir būti užkluptam šitą darant. Tos beždžionės akyse įsikūnijusi žmonijos tragedija. Pažvelkit į jas! Ji mano, jog kažkas slypi tame apelsine, ji liūdi ir širsta, kad nieko neranda. Taip, šį paveikslą reikėtų pakabinti Britų muziejuje ir pavadinti "Civilizacija - štai ji".

- Bet šito nebus, - pasakė Flerė. - Paveikslas kabės čia ir vadinsis "Baltoji beždžionė".

- Tai visiškai tas pats.


Iš anglų kalbos vertė Irena Balčiūnienė

 

Parašykite atsiliepimą apie "Šiuolaikinė komedija. Baltoji beždžionė"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Šiuolaikinė komedija. Baltoji beždžionė, kurią skaitytojams dovanoja John Galsworthy. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar John Galsworthy su knyga Šiuolaikinė komedija. Baltoji beždžionė jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Šiuolaikinė komedija. Baltoji beždžionė patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė John Galsworthy. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Šiuolaikinė komedija. Baltoji beždžionė palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Šiuolaikinė komedija. Baltoji beždžionė" perkama kartu