⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

Nemokamas pristatymas Lietuvoje nuo 20 ar 25 €

Pirkėjų atsiliepimai

Susitikimai. 100 eilėraščių iš Ukrainos ir Lenkijos

  • Nauja knyga
Kaina: 17,89 €
  • Knygą turėsime: 2023-10-11
2023-09-30 17.89 InStock
Rezervuoti

Knygos "Susitikimai. 100 eilėraščių iš Ukrainos ir Lenkijos" aprašymas

„poezija –
tai kova su šešėliu
dėl teisės pirmam ištraukti
skeletą iš spintos“

Dmytro Lazutkin

2022 metų vasarį prasidėjęs Rusijos karas prieš Ukrainą įžiebė kovą už ukrainiečių kultūros autonomiją ir meninės raiškos laisvę. Dvikalbė poezijos antologija „Susitikimai“ – Lenkijos solidarizacijos su Ukraina projektas, kartu – glausta poetinė Ukrainos ir Lenkijos panorama. Knygoje pateikiama 18 ryškiausių šiuolaikinių Ukrainos ir Lenkijos poetų kūryba. Skirtingų kultūrų, laikysenų, poetinių srovių atstovai susitinka pokalbio apie žmogiškumą ir kūniškumą, apie atmintį ir užmarštį, miestus ir istoriją, ir apie karą – asmeniškai, jautriai, nuodugniai.

Į antologiją įtraukti ir Lietuvos skaitytojams jau pažįstamų, ir visai neatrastų Ukrainos ir Lenkijos poetų kūriniai. Eilėraščius vertė du reikšmingi Lietuvos poezijos lauko atstovai. Vertėjas iš ukrainiečių kalbos – Lietuvos nacionalinės kultūros ir meno premijos laureatas Antanas A. Jonynas. Vertėjas iš lenkų kalbos – „Poezijos pavasario“, Jotvingių premijų laureatas Eugenijus Ališanka.

„Kovoje su rusų okupantu ginklas yra ir ukrainiečių kultūra, ji nepakeis tankų ir šautuvų, tačiau primena pasauliui apie Ukrainą, apie jos laisvės ir nepriklausomybės siekius.“
Poezijos antologijos sudarytoja literatūrologė Ewa Goczał


  • Leidėjas: Tyto alba
  • Išleidimo metai: 2023
  • Knygos puslapių skaičius: 320
  • ISBN ar kodas: 9786094667466
  • Vertėjas: Antanas A. Jonynas, Eugenijus Ališanka
  • Iš kokios kalbos versta: ukrainieičų, lenkų

Parašykite atsiliepimą apie "Susitikimai. 100 eilėraščių iš Ukrainos ir Lenkijos"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Užsienio eilėraščiai ir dramos

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Susitikimai. 100 eilėraščių iš Ukrainos ir Lenkijos", . Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar su knyga "Susitikimai. 100 eilėraščių iš Ukrainos ir Lenkijos" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Susitikimai. 100 eilėraščių iš Ukrainos ir Lenkijos" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė . Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Susitikimai. 100 eilėraščių iš Ukrainos ir Lenkijos" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Susitikimai. 100 eilėraščių iš Ukrainos ir Lenkijos" perkama kartu