0

Tu esi nerealus: išdrįsk įgyti pasitikėjimo savimi (ir galbūt pakeisti pasaulį). Dienoraštis

Kaina internetu: 8,59 €
Kaina knygyne: 10,49 €*
Sutaupote: 1.90 € (19%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
Informacija

Tu esi nerealus: išdrįsk įgyti pasitikėjimo savimi (ir galbūt pakeisti pasaulį). Dienoraštis

  • Leidėjas: Žmogaus studijų centras
  • Išleidimo metai: 2019
  • Formatas: 15x21, minkšti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 160
  • ISBN ar kodas: 9786094380273

2021-02-28 8.59 InStock
Į krepšelį
Knygos "Tu esi nerealus: išdrįsk įgyti pasitikėjimo savimi (ir galbūt pakeisti pasaulį). Dienoraštis" aprašymas

Matthew Syed, vienas populiariausių šių laikų mąstytojų ir lektorių, kalbančių apie tai, kaip kiekvienam žmogui šiame pasaulyje pasiekti geriausių rezultatų, knygoje „Tu esi nerealus: išdrįsk įgyti pasitikėjimo savimi (ir galbūt pakeisti pasaulį)“ pateikia patarimų jauniesiems skaitytojams – kaip pasiekti savo tikslų, įgyvendinti planus ir įveikti iššūkius. 


Matthew Syed dėka viso pasaulio vaikai sužinos, kokie jie yra nuostabūs. Knyga „Tu esi nerealus: išdrįsk įgyti pasitikėjimo savimi (ir galbūt pakeisti pasaulį)“ – tai interaktyvus dienoraštis, pilnas motyvuojančių ir linksmų patarimų ir veiklų, kurios padės vaikams labiau pasitikėti savimi. Juk teisingas požiūris tikrai padeda padaryti (beveik) viską – nesvarbu, ar nori pagerinti matematikos įgūdžius, patekti į šaunią komandą, ar būti pirmuoju žmogumi, pasivaikščiojusiu Marse.


Galėsite kelti sau tikslus, sugebėsite planuoti veiklą, kurti ateities planus, išmoksite ne tik ugdyti pasitikėjimą savimi, bet ir priimti savo klaidas ir iš jų mokytis – visa tai padaryti padės padės puikios veiklos, pateiktos knygoje „Tu esi nerealus: išdrįsk įgyti pasitikėjimo savimi (ir galbūt pakeisti pasaulį)“. Tai puikus įrankis kiekvienam, kuris svajoja daug ir drąsiai, ir kiekvienam, kuris nori, kad tos svajonės išsipildytų. Autorius sako, kad sėkmę reikia užsitarnauti, o talentas gali būti ugdomas. Knyga padės vaikams ir paaugliams tapti sėkmingais ir laimingais.„Puiki knyga vaikams apie ryžtingumą, ištvermę ir pasitikėjimą savimi.“


Phil Neville, buvęs anglų futbolininkas ir moterų treneris


„Nereali knyga apie tai, kaip tapti nerealiu. Koks įkvepiantis yra vien žinojimas, kad yra būdas tapti nerealiu, ir kad bet kas – absoliučiai bet kas – gali tuo būdu pasinaudoti. Ši knyga atskleidžia, kaip."

Carol Dweck, Stanfordo unversiteto psichologijos profesorius.


Matthew Syed (g. 1970 m.) – anglų žurnalistas, rašytojas, lektorius. Yra vienas įtakingiausių mąstytojų, kalbančių apie tobulėjimą ir rezultatų siekimą. Savo knygose ir paskaitose jis remiasi įvairių sričių tyrimais ir tikrais pavyzdžiais iš sporto, verslo, švietimo ir politikos. Autorius žvelgia giliau ir aiškinasi, kaip iš tikrųjų ateina sėkmė ir kodėl neįmanoma augti, jei esame nepasirengę mokytis iš savo klaidų. Knygoje „Tu esi nerealus: išdrįsk įgyti pasitikėjimo savimi (ir galbūt pakeisti pasaulį)“ Matthew Syed išgrynina tinkamo požiūrio, ištvermės ir gebėjimo prisitaikyti principus.


Matthew Syed yra buvęs stalo teniso žaidėjas (maždaug dešimtmetį Anglijoje buvo geriausias) . Šiuo metu jis yra daugybę apdovanojimų pelnęs The Times žurnalistas ir itin vertinamas lektorius, nuolat kalbinamas radijo ir TV laidose. Rašytojas gyvena Londone su žmona ir dviem vaikais.


Iš anglų kalbos vertė Giedrė Junčytė

Parašykite atsiliepimą apie "Tu esi nerealus: išdrįsk įgyti pasitikėjimo savimi (ir galbūt pakeisti pasaulį). Dienoraštis"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Protas, intelektas, atmintis

Matthew Syed parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą Tu esi nerealus: išdrįsk įgyti pasitikėjimo savimi (ir galbūt pakeisti pasaulį). Dienoraštis, kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos Tu esi nerealus: išdrįsk įgyti pasitikėjimo savimi (ir galbūt pakeisti pasaulį). Dienoraštis aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos Tu esi nerealus: išdrįsk įgyti pasitikėjimo savimi (ir galbūt pakeisti pasaulį). Dienoraštis už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą Tu esi nerealus: išdrįsk įgyti pasitikėjimo savimi (ir galbūt pakeisti pasaulį). Dienoraštis? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Matthew Syed tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažniausiai su "Tu esi nerealus: išdrįsk įgyti pasitikėjimo savimi (ir galbūt pakeisti pasaulį). Dienoraštis" perkama kartu