0
Tu esi nerealus: išdrįsk įgyti pasitikėjimo savimi (ir galbūt pakeisti pasaulį). Dienoraštis
8.59 InStock

Tu esi nerealus: išdrįsk įgyti pasitikėjimo savimi (ir galbūt pakeisti pasaulį). Dienoraštis

Internetu: 8,59 €
Knygyne: 10,49 €*
Sutaupote: 1.90 € (19%)
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Turime sandėlyje
Informacija

Tu esi nerealus: išdrįsk įgyti pasitikėjimo savimi (ir galbūt pakeisti pasaulį). Dienoraštis

  • Leidėjas: Žmogaus studijų centras
  • Išleidimo metai: 2019
  • Formatas: 15x21, minkšti viršeliai
  • Puslapių skaičius: 160
  • ISBN ar kodas: 9786094380273

8.59 In stock
Į krepšelį
Aprašymas

Matthew Syed, vienas populiariausių šių laikų mąstytojų ir lektorių, kalbančių apie tai, kaip kiekvienam žmogui šiame pasaulyje pasiekti geriausių rezultatų, knygoje „Tu esi nerealus: išdrįsk įgyti pasitikėjimo savimi (ir galbūt pakeisti pasaulį)“ pateikia patarimų jauniesiems skaitytojams – kaip pasiekti savo tikslų, įgyvendinti planus ir įveikti iššūkius. 


Matthew Syed dėka viso pasaulio vaikai sužinos, kokie jie yra nuostabūs. Knyga „Tu esi nerealus: išdrįsk įgyti pasitikėjimo savimi (ir galbūt pakeisti pasaulį)“ – tai interaktyvus dienoraštis, pilnas motyvuojančių ir linksmų patarimų ir veiklų, kurios padės vaikams labiau pasitikėti savimi. Juk teisingas požiūris tikrai padeda padaryti (beveik) viską – nesvarbu, ar nori pagerinti matematikos įgūdžius, patekti į šaunią komandą, ar būti pirmuoju žmogumi, pasivaikščiojusiu Marse.


Galėsite kelti sau tikslus, sugebėsite planuoti veiklą, kurti ateities planus, išmoksite ne tik ugdyti pasitikėjimą savimi, bet ir priimti savo klaidas ir iš jų mokytis – visa tai padaryti padės padės puikios veiklos, pateiktos knygoje „Tu esi nerealus: išdrįsk įgyti pasitikėjimo savimi (ir galbūt pakeisti pasaulį)“. Tai puikus įrankis kiekvienam, kuris svajoja daug ir drąsiai, ir kiekvienam, kuris nori, kad tos svajonės išsipildytų. Autorius sako, kad sėkmę reikia užsitarnauti, o talentas gali būti ugdomas. Knyga padės vaikams ir paaugliams tapti sėkmingais ir laimingais.„Puiki knyga vaikams apie ryžtingumą, ištvermę ir pasitikėjimą savimi.“


Phil Neville, buvęs anglų futbolininkas ir moterų treneris


„Nereali knyga apie tai, kaip tapti nerealiu. Koks įkvepiantis yra vien žinojimas, kad yra būdas tapti nerealiu, ir kad bet kas – absoliučiai bet kas – gali tuo būdu pasinaudoti. Ši knyga atskleidžia, kaip."

Carol Dweck, Stanfordo unversiteto psichologijos profesorius.


Matthew Syed (g. 1970 m.) – anglų žurnalistas, rašytojas, lektorius. Yra vienas įtakingiausių mąstytojų, kalbančių apie tobulėjimą ir rezultatų siekimą. Savo knygose ir paskaitose jis remiasi įvairių sričių tyrimais ir tikrais pavyzdžiais iš sporto, verslo, švietimo ir politikos. Autorius žvelgia giliau ir aiškinasi, kaip iš tikrųjų ateina sėkmė ir kodėl neįmanoma augti, jei esame nepasirengę mokytis iš savo klaidų. Knygoje „Tu esi nerealus: išdrįsk įgyti pasitikėjimo savimi (ir galbūt pakeisti pasaulį)“ Matthew Syed išgrynina tinkamo požiūrio, ištvermės ir gebėjimo prisitaikyti principus.


Matthew Syed yra buvęs stalo teniso žaidėjas (maždaug dešimtmetį Anglijoje buvo geriausias) . Šiuo metu jis yra daugybę apdovanojimų pelnęs The Times žurnalistas ir itin vertinamas lektorius, nuolat kalbinamas radijo ir TV laidose. Rašytojas gyvena Londone su žmona ir dviem vaikais.


Iš anglų kalbos vertė Giedrė Junčytė

Parašykite atsiliepimą apie prekę!

Būtina įvertinti prekę

Dažniausiai perkama kartu