0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Tu vienintelis turi

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Tu vienintelis turi


Šiuo metu neparduodama

2021-06-30 1.82 SoldOut
Knygos "Tu vienintelis turi" aprašymas

Jei nėra klausimo – negali būti ir atsakymo. Autorius kartu su skaitytoju ir ieško atsakymų, kaip surasti ir panaudoti gyvenimo tikslų pasiekimui visas turimas savo vidines galias, kurios neretai taip ir lieka neatskleistos, nepanaudotos.


  • Autorius: Jeronimas Laucius
  • Leidėjas: Trys žvaigždutės
  • Išleidimo metai: 2010
  • Knygos puslapių skaičius: 64
  • Formatas: 13x21, minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786009431012

Parašykite atsiliepimą apie "Tu vienintelis turi"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Saviugdos knygos

Jeronimas Laucius parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą Tu vienintelis turi, kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos Tu vienintelis turi aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos Tu vienintelis turi už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą Tu vienintelis turi? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Jeronimas Laucius tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Tu vienintelis turi" perkama kartu