0

Pirkėjų atsiliepimai

Ugnikalnio deivė ir Džonas iš Havajų

2.0
(1 įvertinimai) Įvertinkite
Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas
2019-12-20 Emilija

Aprašymai per ilgi. Autorė yra puiki romanų ir apybraižų kūrėja, tačiau šioje vaikų knygelėje negebėjo kalbėti vaikams aiškia ir suprantama kalba. Dėl iliustracijų: dėl skonio nesiginčijama, bet man jos atrodo kaip pieštos moksleivio ar moksleivės.


Šiuo metu neparduodama

2022-07-31 7.19 SoldOut

Knygos "Ugnikalnio deivė ir Džonas iš Havajų" aprašymas

Ar pažįsti deivę Tūtū Pelę? Ne? Nieko keisto: ji nuo seno gyvena ir viešpatauja labai toli – Ramiojo vandenyno salose, Havajuose. Jos dėka ir atsirado ta pasakiško grožio vieta.
Būk atsargus ir nesupykdyk Pelės, mat deivei įniršus jos ugnies raudonumo sijonas užsiliepsnoja ir iš ugnikalnių kraterių pasipila iki tūkstančių laipsnių įkaitusi lava.
Bet jei apie Tūtū Pelę kalbėsi pagarbiai, galbūt pavyks su ja susipažinti, o gal net tapti jos draugu. Paklausk ugnikalnio muziejaus darbuotojo Džono, jis deivę gerai pažįsta ir mielai apie ją papasakos ne vieną paslaptingą istoriją.


  • Autorius: Vaiva Rykštaitė
  • Leidėjas: Nieko rimto
  • Išleidimo metai: 2016
  • Knygos puslapių skaičius: 64
  • Formatas: 17x23, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786094414015

Kiti taip pat domėjosi


2019-12-20

Aprašymai per ilgi. Autorė yra puiki romanų ir apybraižų kūrėja, tačiau šioje vaikų knygelėje negebėjo kalbėti vaikams aiškia ir suprantama kalba. Dėl iliustracijų: dėl skonio nesiginčijama, bet man jos atrodo kaip pieštos moksleivio ar moksleivės.

Parašykite atsiliepimą apie "Ugnikalnio deivė ir Džonas iš Havajų"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Grožinė lietuvių autorių literatūra 9-12 metų vaikams

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys "Ugnikalnio deivė ir Džonas iš Havajų", kurį pristato Vaiva Rykštaitė. Siūlome ne tik išsamų "Ugnikalnio deivė ir Džonas iš Havajų" aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Vaiva Rykštaitė. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie "Ugnikalnio deivė ir Džonas iš Havajų". Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą "Ugnikalnio deivė ir Džonas iš Havajų" dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Ugnikalnio deivė ir Džonas iš Havajų" perkama kartu