0

Uždanga. Paskutinė Puaro byla

Šiuo metu neparduodama

Apsilankykite!
DIDYSIS KNYGŲ IŠPARDAVIMAS
Daugybė knygų 30-80% pigiau
Informacija

Uždanga. Paskutinė Puaro byla

  • Leidėjas: FNS Group
  • Išleidimo metai: 2010
  • Formatas: 11x20, minkšti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 256
  • ISBN ar kodas: 9786099509044

Šiuo metu neparduodama

Knygos "Uždanga. Paskutinė Puaro byla" aprašymas
Erkiulio Puaro ir kapitono Hastingso kova prieš nusikaltimus užbaigė visą ciklą - jie vėl atsidūrė užmiesčio dvare, kuriame jie išnarpliojo savo pirmąją žmogžudystę, būdami kartu.

Puaro, kaip ir Stailzas, buvo matęs ir geresnių dienų - bet nepaisant to, kad jis susuktas artrito, didžiojo detektyvo „mažos pilkosios ląstelės“ visiškai nepakenktos. Tačiau kai Puaro kažkuriam iš pažiūros nekaltų svečių prilipdo penkiskart žudiko etiketę, kai kas tuo suabejoja. Tik vienas Puaro žino turįs užbėgti už akių šeštajai žmogžudystei prieš nusileidžiant uždangai...Iš anglų kalbos vertė Jonas Sipulis

Parašykite atsiliepimą apie "Uždanga. Paskutinė Puaro byla"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Uždanga. Paskutinė Puaro byla, kurią skaitytojams dovanoja Agatha Christie. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Agatha Christie su knyga Uždanga. Paskutinė Puaro byla jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Uždanga. Paskutinė Puaro byla patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Agatha Christie. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Uždanga. Paskutinė Puaro byla palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Uždanga. Paskutinė Puaro byla" perkama kartu