⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

NEMOKAMAS PRISTATYMAS Į PAŠTOMATUS NUO 15 AR 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

Vidinis Stuburas. Moralė. Tikslai. Vertybės

Kaina: 9,99 €
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
2022-03-12 Tadas

Suprasi, kai būsi pasiruošęs.


2023-01-31 9.99 InStock
Į krepšelį

Knygos "Vidinis Stuburas. Moralė. Tikslai. Vertybės" aprašymas

Jogos ir Tantros mokytojo, trenerio, saviugdos lektoriaus Trimurti knyga „Vidinis stuburas: moralė, tikslai, vertybės“ yra sudaryta iš praktinių patarimų, kurie padės išgryninti didžiausias žmogaus vertybes ir suprasti kas yra moralė bei kaip veikia svarbiausi visatos dėsniai.

Trimurti, dar kitaip žinomas, kaip Martynas Driukas arba Sandžajananda, teigia, kad iš tiesų vertybės nėra apibrėžtos griežtomis taisyklėmis ir jos natūraliai kyla iš žmogaus gilumos. Vertybės yra tikrasis asmenybės atspindys bei kelrodis, kuria kryptimi turėtų judėti individas, siekiantis gyvenimo pilnatvės bei norintis patirti visapusišką sėkmę.

Savo knygoje „Vidinis stuburas: moralė, tikslai, vertybės“ autorius atskiria vertybes ir moralę. Jei vertybės yra žmogaus esybės norai, tai moralė – Visatos dėsniai ir elgesys. Pasak Trimurti, kai žmonės gyvena pagal visus Visatos moralinius dėsnius, jiems sekasi viskas, ko tik jie besiimtų. Kai tik nuo moralės nusisukame – Visata mus baudžia, tarsi sugniuždo ir palieka nuogus, o sėkmė labai greitai nusigręžia. Žmogus yra Visatos dalis, todėl jam privalu laikytis moralės dėsnių.

Tikrasis autoriaus vardas yra Martynas Driukas, tačiau vyras teigia, kad žmonės, kurie ieško savo dvasios, dažniausiai turi kitą, vidinę būseną labiau atitinkantį vardą. Autorius savo knygas pasirašinėja Sandžajananda arba Trimurti slapyvardžiais. Saviugdos lektorius yra parašęs daugiau nei vienuolika knygų. Jose kalba apie apie žmogaus proto galimybes nugalėjus ribas („Visos ribos - tik tavo prote“), keliones po gydančias pasaulio vietas („Nuo gaujų iki šventųjų“ ir „Laisvės kaina. Alcheminės kelionės“), hipnozę („Anapus masinės hipnozės“), žodžio „Taip“ galią („Tikras gyvenimas. Jie pasakė viskam – TAIP“), mirtį bei vidinę jaunystę („Odė... Nemirtingiems“).

Autorius nuolat organizuoja saviugdos mokymus bei paskaitas, kurias veda tiek visoje Lietuvoje, tiek užsienio šalyse. Klausytojai kviečiami suprasti, ko reikia gyvenimo sėkmei, atrasti gerų santykių meną, sužinoti kaip paversti kliūtis dvasiniu keliu, sustiprinti seksualinį pajėgumą, pasimatyti su pasąmone ar perprasti poreikių piramidę.

Trimurti psichologinę saviugdą praktikuoja jau keturiolika metų. Jis ne tik pats veda mokymus, bet ir nuolat gilina savo žinias pas geriausius pasaulio mokytojus bei išminčius.Kiti taip pat domėjosi


2022-03-12

Suprasi, kai būsi pasiruošęs.

2022-03-10

Parašykite atsiliepimą apie "Vidinis Stuburas. Moralė. Tikslai. Vertybės"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Saviugdos knygos

Martynas Driukas (Sandžajananda arba Trimurti) pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Vidinis Stuburas. Moralė. Tikslai. Vertybės", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Vidinis Stuburas. Moralė. Tikslai. Vertybės" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Vidinis Stuburas. Moralė. Tikslai. Vertybės" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Vidinis Stuburas. Moralė. Tikslai. Vertybės"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Martynas Driukas (Sandžajananda arba Trimurti) tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Vidinis Stuburas. Moralė. Tikslai. Vertybės" perkama kartu