⭐ -10% NUOLAIDOS KODAS VISKAM: SKAITOM

0

Pirkėjų atsiliepimai

Žaidimai, kuriuos žaidžia žmonės

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2022-08-31 10.59 SoldOut

Knygos "Žaidimai, kuriuos žaidžia žmonės" aprašymas

Anot garsaus JAV psichoanalitiko Erico Berneo kasdieniame gyvenime bendraudami žmonės atlieka tam tikrus vaidmenis ir žaidžia "žaidimus". Skirtingose situacijose jie įsijaučia į tam tikrą vaidmenį ir elgiasi pagal tam tikrą šabloną. Konkretus elgesys priklauso nuo kito asmens ir situacijos, į kurią žmogus patenka. Eric Berne knygoje „Žaidimai, kuriuos žaidžia žmonės“ kviečia pažvelgti į žmonių tarpusavio santykius naujai – iš transakcinės analizės perspektyvos. Tariant paprasčiau – kaip nuo vieno žmogaus elgesio priklauso kito žmogaus reakcija.

Psichiatrijos klasika tapusioje knygoje Eric Berne pristato naują požiūrį į tai, kaip žmonės elgiasi vieni su kitais. Transakcinės analizės prielaidos teigia, jog žmogaus ego gali būti trijų būsenų – Tėvo, Vaiko ir Suaugusiojo. Psichiatro teigimu, neigiamą elgesį dažniausiai lemia šių būsenų kaita ir persipynimas. Remdamasis šiuo metodu, knygoje „Žaidimai, kuriuos žaidžia žmonės: žmogiškųjų santykių psichologija“autorius analizuoja įvairius žmonių elgesio ritualus ir modelius.

Per knygoje analizuojamus tarpasmeninio elgesio modelius, kurie vadinami transakcijomis arba žaidimais, atsiskleidžia slapta žmonių motyvacija, neįsisąmonintos emocijos ir užslėpti jausmai. Eric Berne analizuoja tiek klasikines, tiek rečiau pasitaikančias žaidimų schemas.


„Žaidimai, kuriuos žaidžia žmonės: žmogiškųjų santykių psichologija“ nėra pesimistinis veikalas apie žmones, kurie vieni kitus išnaudoja ir traumuoja siekdami savo tikslų. Tai patarimų knyga, kaip bendraujant išvengti įtampos, atpažinti žalingas situacijas ir nesivelti į manipuliacijas. Be to, knygoje autorius kalba apie „dėmesio ekonomiką“. Žmonėms, kurie yra socialios būtybės, svarbu, kad jų būtų klausoma, o jų nuomonės paisoma.


Eric Berne – amerikiečių ir kanadiečių psichiatras, transakcinės analizės teorijos kūrėjas. Visą gyvenimą jis taikė savo naująją teoriją ir ją tobulino. Įkūrė Tarptautinę transakcinės analizės asociaciją. Eric Berne yra parašęs daugiau nei tris dešimtis knygų ir mokslinių straipsnių, skirtų šiai temai. Knyga „Žaidimai, kuriuos žaidžia žmonės: žmogiškųjų santykių psichologija“ tapo autoriaus tramplinu į tarptautinį pripažinimą. Ši akademikams ir psichoterapijos profesionalams skirta knyga netikėtai išsyk tapo New York Times bestseleriu. Parduota jau 5 mln. kopijų, ji išversta į daugiau kaip dešimt kalbų. Amerikiečių rašytojas Kurtas Vonnegutas teigė, jog ši knyga yra „nuostabus, įtraukiantis ir sklandus žmonių kuriamų psichologinių teatro numerių, atliekamų vėl ir vėl, katalogas.“


Iš anglų kalbos vertė  Milda Dyke

  • Autorius: Eric Berne
  • Leidėjas: Vaga
  • Išleidimo metai: 2018
  • Knygos puslapių skaičius: 208
  • Formatas: 14x21, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9785415025213

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Žaidimai, kuriuos žaidžia žmonės"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Populiariosios psichologijos knygos

Eric Berne pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Žaidimai, kuriuos žaidžia žmonės", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Žaidimai, kuriuos žaidžia žmonės" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Žaidimai, kuriuos žaidžia žmonės" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Žaidimai, kuriuos žaidžia žmonės"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Eric Berne tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Žaidimai, kuriuos žaidžia žmonės" perkama kartu