0
Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Kartos keičiasi, vaikai užauga, tačiau pasakos niekada nepraranda populiarumo. Aikštingos princesės ir auksaplaukiai karalaičiai, piktos raganos ir stebuklingos fėjos, burtininkai, drakonai ir riteriai – dažniausiai pasakose sutinkami personažai, kurie žavi ir mažus ir didelius. 

  1. 1
  2. 2
  3. 3

Pasakos | Astrid Lindgren
Nuolaida knygai -23%
9,79 €
12,59 € *
Brolių Grimų pasakos |
13,99 €
17,29 € *
Už jūrų marių |
Nuolaida knygai -49%
3,79 €
7,29 € *
Gražuolė ir Pabaisa | 4 FUN
  • Nauja knyga
Nuolaida knygai -22%
8,99 €
11,39 € *
Miško pasakos | Tony Wolf
  • Nemokamas knygos pristatymas
15,99 €
18,49 € *
Vakaro pasakos | Andrius Rebždys
Nuolaida knygai -29%
2,99 €
4,19 € *
  1. 1
  2. 2
  3. 3

Visos pasakos tinkamos bet kokio amžiaus žmonėms. Jos patinka moterims ir vyrams, mergaitėms ir berniukams, užsispyrusiems paaugliams bei jaunimui. Tačiau gausybėje knygų pasimesti lengva, tad suskirstėme pasakas pagal amžiaus grupes ir čia rasite tas, kurios artimiausios 6-8 metų vaikams.

Gana nauja TOP skaitoma knyga yra Astrid Lindgren rinktinė „Pasakos“. Šiose istorijose nerasite įprastų magiškų veikėjų – pagrindiniai personažai yra vaikai. Tačiau nepaprasti, todėl stebuklų tikrai išvengti nepavyks.

Viena skaitomiausių pasakų yra rašytojo Mariaus Marcinkevičiaus „Princesė“. Dailininkės Vaivos Braškutės iliustruota istorija pasakoja apie susimaišiusius herojus: žirgas joja ant riterio, o baisi princesė bėga nuo šukų… Oh, kiek įdomybių laukia!

Populiarus vaikiškų knygelių autorius Vytautas V. Landsbergis sukūrė “Angelų pasakas“. Pagrindiniai veikėjai arkangelai Mykolas ir Gabrielius sėdi ant debesų ir kuria pasakėles, kurios išsipildo žemėje. Rekomenduojame netradicinių istorijų gerbėjams! Patiks net suaugusiems!

Paulius Juodišius su knygele „Karalius Rampampumas ir sraigių lenktynės“ prajuokins didelius ir mažus. Dar viena verta dėmesio knyga – „365 pasakos prieš miegą“, kurią sukūrė Birutė Lenktytė-Masiliauskienė. Leidėjai teigia, kad rinkinyje surinktos naujos, dar niekur nepublikuotos istorijos ir liaudies pasakos, padavimai, sakmės, patarlės ir anekdotai.

Tarp vaikų populiarus rašytojas Pranas Mašiotas sukūrė daug nuotaikingų istorijų. Geriausios įtrauktos į rinkinį „Katinėlio pasakėlės“, kuris sužavės 6-8 metų vaikus.

Tokio amžiaus vaikai jau pradeda skaityti patys. Savarankiškiausi nori krimsti pasakas be tėvų pagalbos ir jiems galime pasiūlyti knygelių su didelėmis raidėmis. „Skaitau pats. Lietuvių pasaka "Gulbė karaliaus pati" – iliustruota pasaka skiriama besimokantiems skaityti. „Skiemenuotos lietuvių pasakos“ – dar vienas leidinys, kuriame tekstai parašyti didžiosiomis raidėmis ir suskirstyti skiemenimis. Mažyliai susitiks su gaideliu ir vištele, ežiu ir kiškiu,ožiukais, vilku ir kitais pasakų personažais.

Populiarias, įdomias, žinomas ir naujas pasakas užrašė autoriai Hans Christian Andersen, Kazys Boruta, Charles Perrault, Jūratė Šlekonytė, Andrius Rebždys ir kiti.

Pasakų knygų kainos prasideda vos nuo kelių eurų, o gerą nuotaiką dovanoja ilgam. Leidinius visada verta pirkti online, nes pas mus didelis pasirinkimas ir patogi paieška. Internetu įsigysite knygų pigiau, turėsite progą peržvelgti akcijas bei išpardavimus ir aprūpinti šeimą smagiais ir gerais skaitiniais.

Klausimai apie kategorijos prekes

Kokios prekės yra geriausiai įvertintos kategorijoje - Pasakų knygos 6-8 metų vaikams?