⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

Nemokamas pristatymas Lietuvoje nuo 20 ar 25 €

Pirkėjų atsiliepimai

Kaltinimo liudytojas. Geriausios detektyvo karalienės istorijos

Kaina: 14,49 €
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
2021-11-27 Angelė

Knyga pateisina užrašą: "Geriausios detektyvo karalienės istorijos", nes atrinkti patys geriausi, intelektualiausi Agatos Christie kūriniai, įdomūs ir XXI a.skaitytojui.


2023-06-30 14.49 InStock
Į krepšelį

Knygos "Kaltinimo liudytojas. Geriausios detektyvo karalienės istorijos" aprašymas

Agatha Christie – detektyvų žanro karalienė, vis dar neprarandanti populiarumo ir autoriteto. „Kaltinimo liudytojas. Geriausios detektyvo karalienės istorijos“ – rinktinė pasiilgusiems seno gero klasikinio seklio darbo.

Leidinio žvaigždė – istorija „Kaltinimo liudytojas“. Detektyvinis pasakojimas pirmą kartą buvo paskelbtas 1925-ais metais, bulvariniame žurnale. 1933-ais metais kūrinys pasirodė vienoje iš Agatha Christie rinktinių, o 1957-ais sulaukė ir itin populiarios ekranizacijos, kurioje vaidino Marlene Dietrich.

Pagrindinis veikėjas Leonardas apkaltinamas turtingos ponios nužudymu. Nežinodama, kad Leonardas vedęs, prancūzė užrašė jam visą savo turtą, taip užtraukdama ir įtarimus dėl savo mirties. Kaltinamojo žmona teisme duoda parodymus, tačiau atstovauja kalitinančiąją pusę. Tai jos sudėtingo plano išteisinti vyrą dalis…

Be „Kaltinimo liudytojo“ knygoje rasite dar vienuolika geriausių autorės istorijų, kuriose sutiksite visame pasaulyje mėgiamus seklius Erkiulį Puaro ir Mis Marpl. Žmogžudystės ir kiti painūs nusikaltimai neliks neišaiškinti, jei jų imsis šie žavūs personažai.

O nusikaltimų tikrai netrūks… Užtaisytas ginklas nuviltos moters rankose… Atokūs dvarai, kuriuose dedasi keisti dalykai, užrakinti kambariai, kuriuose miršta žmonės… Erkiulis Puaro ir Mis Marpl turės gražaus darbelio, kol išnarplios kiekvieną žmogžudystę ar keistą nutikimą, o skaitytojų laukia netikėti siužetai ir retro dvelksmo atmosfera. Agatha Christie kūriniai – tikra klasika, kuri niekada nenuvils ir kiekvieną kartą vėl nustebins!

„Kaltinimo liudytojas. Geriausios detektyvo karalienės istorijos“ – dovana rašytojos gerbėjams.

Agatha Christie (1890-1976) – garsi detektyvų rašytoja. Jos knygos tokios populiarios, kad tiražais konkuruoja tik su Biblija bei William Shakespeare dramomis. Kalbame apie milijardus egzempliorių tiek anglų, tiek užsienio kalbomis. Autorė padarė milžinišką įtaką vėlesniems detektyvų rašytojams, o jos personažas Erkiulis Puaro neturi konkurentų, na nebent Šerloką Holmsą, su kuriuo draugiškai „apsikumščiuoja“ kitų autorių kūriniuose. Agatha Christie talentas vedžioti skaitytojus už nosies, kurti įtraukiančią atmosferą, įtampą, skirti dėmesio detalėms yra neabejotinas.

Autorės bibliografijoje – beveik septyniasdešimt romanų, keturiolika apsakymų, taip pat daug pjesių.

Pasiilgote seno gero detektyvo? Trumpas aprašymas žada, kad „Kaltinimo liudytojas. Geriausios detektyvo karalienės istorijos“ nenuvils. Kviečiame knygą įsigyti internetu, juk pirkti online labai patogu, o dažnai ir pigiau. Čia dažnai vyksta akcijos ir išpardavimai, kurių dėka atsiliepimuose ir apžvalgose giriamos knygos kainuoja mažiau. Išsirinkti taip pat nesudėtinga. Tereikia atkreipti dėmesį į santrauką su aprašymu, ištraukomis, puslapių skaičiumi, vertėju ir kitomis detalėmis.


„Nuo nemirtingų detektyvų su Erkiuliu Puaro ir mis Marpl, kurie varžosi su beveik bendraamžiu Šerloku Holmsu, iki šokiruojančių trumpų pasakojimų, tokių kaip „Ir tada nieko neliko “ ar „Kaltinimo liudytojas “ – Agatha Christie nuolat pranoksta pati save.“
Mary Jane Clark, „New York Times“ bestselerių autorė.


  • Pavadinimas originalo kalba: Witness for the Prosecution
  • Autorius: Agata Kristi (Agatha Christie)
  • Leidėjas: Obuolys
  • Išleidimo metai: 2021
  • Knygos puslapių skaičius: 320
  • Formatas: 14x20, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786094843655
  • Vertėjas: Vaiva Monika Lanskoronskytė
  • Iš kokios kalbos versta: anglų

Kiti taip pat domėjosi


2021-11-27

Knyga pateisina užrašą: "Geriausios detektyvo karalienės istorijos", nes atrinkti patys geriausi, intelektualiausi Agatos Christie kūriniai, įdomūs ir XXI a.skaitytojui.

Parašykite atsiliepimą apie "Kaltinimo liudytojas. Geriausios detektyvo karalienės istorijos"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Klasikiniai detektyvai ir trileriai

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Kaltinimo liudytojas. Geriausios detektyvo karalienės istorijos", Agata Kristi (Agatha Christie). Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Agata Kristi (Agatha Christie) su knyga "Kaltinimo liudytojas. Geriausios detektyvo karalienės istorijos" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Kaltinimo liudytojas. Geriausios detektyvo karalienės istorijos" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Agata Kristi (Agatha Christie). Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Kaltinimo liudytojas. Geriausios detektyvo karalienės istorijos" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Kaltinimo liudytojas. Geriausios detektyvo karalienės istorijos" perkama kartu