0

Džentlis kimba į darbą

  • Nuolaida knygai -55%
5.0
(1 įvertinimai)
Kaina internetu: 3,79 €
Kaina knygyne: 8,39 €*
Sutaupote: 4.60 € (55%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
2019-03-27

Informacija

Džentlis kimba į darbą

  • Leidėjas: Briedis
  • Išleidimo metai: 2018
  • Formatas: 11x18, minkšti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 344
  • ISBN ar kodas: 9789955266211

2020-10-31 3.79 InStock
Į krepšelį
Knygos "Džentlis kimba į darbą" aprašymas

„Džentlis kimba į darbą“ - pirmasis lietuvių kalba išleistas Alano Hunterio romanas. Alanas Hunteris - detektyvinių romanų autorius iš Anglijos. Per savo, kaip rašytojo, karjerą jis parašė net 64 detektyvinius romanus.


Netikėta žmogžudystė nutraukia inspektoriaus Džordžo Džentlio atostogas. Paprastam žmogui tai būtų tikra katastrofa, o inspektoriui Džentliui - kasdienybė.


Norčesterio miestelyje paslaptingai nužudomas žinomas turtingas medienos prekybininkas. Būsimasis nužudytojo turto paveldėtojas, vienintelis jo sūnus Piteris netrukus dingsta. Nužudytasis jau kelis metus pykosi su savo sūnumi, todėl šis iš karto tampa pagrindiniu įtariamuoju. Tuo abejojantis Džentlis pasisiūlo tirti šią bylą.


Policija mielai priima Džentlio pasiūlymą. Deja, bet inspektoriaus ir bylai vadovaujančio pareigūno nuomonės nesutampa, todėl Džentlis turi ne tik išsiaiškinti, kas yra tikrasis žudikas, bet ir savąją tiesą įrodyti vietos teisėsaugai.


Iš anglų kalbos vertė Margarita Vilpišauskaitė

2019-03-27

Parašykite atsiliepimą apie "Džentlis kimba į darbą"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Klasikiniai detektyvai ir trileriai

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Džentlis kimba į darbą, kurią skaitytojams dovanoja Alan Hunter. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Alan Hunter su knyga Džentlis kimba į darbą jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Džentlis kimba į darbą patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Alan Hunter. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Džentlis kimba į darbą palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Džentlis kimba į darbą" perkama kartu