0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

55 Anderseno ir brolių Grimų pasakos

Šiuo metu neparduodama

2021-10-31 4.89 SoldOut

Knygos "55 Anderseno ir brolių Grimų pasakos" aprašymas

Pasakos tapo vaikų literatūros dalimi, bet dabar jos sekamos ar skaitomos ne tiek vaikams pamokyti, kiek sudominti, o dažniausiai tiesiog pramogai. Gražiausios ir sudėtingiausios yra stebuklų pasakos, jose vaizduojamas antgamtinis pasaulis, gausu nuotykių. Pasakos apie gyvūnus seniausios, o buitinės - tikroviškiausios ir juokingiausios.

Hansas Kristianas Andersenas - literatūrinių pasakų autorius, daiktų pasakų kūrėjas, Broliai Grimai - užrašinėjo ir skelbė folklorines pasakas, tačiau ir vienos, ir kitos teikia skaitytojams malonumo.

Knygoje "55 Anderseno ir brolių Grimų pasakos" rasite šių dviejų pasakininkų pasakas. Jos neilgos, kiekviena telpa į du puslapius, tad mažiesiems skaitytojams ar klausytojams jos tikrai neprailgs. Gražios iliustracijosParašykite atsiliepimą apie "55 Anderseno ir brolių Grimų pasakos"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Pasakos patiems mažiausiems

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys "55 Anderseno ir brolių Grimų pasakos", kurį parašė Broliai Grimai, Hansas Kristianas Andersenas (Hans Christian Andersen). Siūlome ne tik išsamų "55 Anderseno ir brolių Grimų pasakos" aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Broliai Grimai, Hansas Kristianas Andersenas (Hans Christian Andersen). Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie "55 Anderseno ir brolių Grimų pasakos". Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą "55 Anderseno ir brolių Grimų pasakos" dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "55 Anderseno ir brolių Grimų pasakos" perkama kartu