0
Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Grožio mitai: visa tiesa apie kosmetiką ir grožio priemones

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Grožio mitai: visa tiesa apie kosmetiką ir grožio priemones


Šiuo metu neparduodama

Knygos "Grožio mitai: visa tiesa apie kosmetiką ir grožio priemones" aprašymas

Gydytoja kosmetologė Tiina Orasmäe-Meder ir žurnalistė bei grožio tinklaraštininkė Yana Zubtsova su grožio mitais susidūrė skirtingomis aplinkybėmis. Pradėjusi dirbti Tiina pastebėjo, kad klienčių žinios apie grožio puoselėjimą ir kosmetikos priemones dažnai neatitinka realybės. Pasirodo, kad moterys ir merginos nuogąstauja dėl kosmetikoje esančių parabenų, nėra tikros dėl antiperspirantų saugumo, tiki, kad organinė kosmetika yra saugiausia. Per kiekvieną konsultaciją ji aiškindavo klientei, kas ir kaip. Paskui ateidavo kita…

Yana turėjo „Grožio“ skiltį įvairiuose žurnaluose ir parašė daugybę straipsnių šia tema. Tik tada, kai tapo tinklaraščio beautyinsider.ru bendraautore ir pradėjo gauti skaitytojų atsiliepimų, Yana suvokė, kaip noriai žmonės tiki tuo, ką kalba draugės, o ne specialistai. Dauguma straipsnių buvo komentuojami pradedant: „O mano pažįstama…“ 
Susitikusios moterys nutarė parengti naują tinklaraščio skiltį, kurią pavadino „Ar tiesa, kad...“ Sulaukusios daugybės moterų komentarų ir klausimų jos nusprendė įrašus paversti knyga "Grožio mitai: visa tiesa apie kosmetiką ir grožio priemones".

Knyga Grožio mitai: visa tiesa apie kosmetiką ir grožio priemones suskirstyta į skyrius:
• Skyrius „Kosmetikos parduotuvėje“ griauna mitus apie naudingas ir žalingas veido priežiūros priemonių sudedamąsias dalis, taip pat atsako į klausimus, ar kremas gali sukelti alergiją, jeigu ant jo pakuotės parašyta „hipoalerginis“, ar visada brangūs kremai yra geresni už pigesnius ir kt.
• Skyriuje „Grožio salone“ surinkti mitai, kuriuos palaiko ne tik klientai, bet ir kosmetologai. 
• Skyrius „Paplūdimyje“ skirtas mitams apie apsaugą nuo saulės ir ultravioletinių spindulių žalą.  
• Skyrius „Gatvėje, kelionėje, sporto klube“ skirtas klausimams, kaip reikia rūpintis oda prieš einant pasivaikščioti, skrendant lėktuvu ir sportuojant. 
• Skyriuje „O dar sako...“ surinkti mitai, kurie nepateko į ankstesnius skyrius, bet kuriuos taip pat labai norisi išsklaidyti. Kam į kremus dedama augalų kamieninių ląstelių? Ar galima priprasti prie brangios kosmetikos? Ar pirtys jaunina organizmą?

Iš rusų kalbos vertė Viktorija ŠenbergsParašykite atsiliepimą apie "Grožio mitai: visa tiesa apie kosmetiką ir grožio priemones"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Knygos moterims

Tiina Orasmäe-Meder, Yana Zubtsova parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą Grožio mitai: visa tiesa apie kosmetiką ir grožio priemones, kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos Grožio mitai: visa tiesa apie kosmetiką ir grožio priemones aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos Grožio mitai: visa tiesa apie kosmetiką ir grožio priemones už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą Grožio mitai: visa tiesa apie kosmetiką ir grožio priemones? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Tiina Orasmäe-Meder, Yana Zubtsova tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Grožio mitai: visa tiesa apie kosmetiką ir grožio priemones" perkama kartu