0

Dansu dansu dansu

Kaina internetu: 10,99 €
Kaina knygyne: 13,29 €*
Sutaupote: 2.30 € (18%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
Informacija

Dansu dansu dansu

  • Leidėjas: Baltos lankos
  • Išleidimo metai: 2015
  • Formatas: 15x22, minkšti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 360
  • ISBN ar kodas: 9789955232346

2020-10-31 10.99 InStock
Į krepšelį
Knygos "Dansu dansu dansu" aprašymas

Knygos herojus - paprastas mūsų dienų vyrukas, ištikimuoju „Subaru“ nardantis Tokijo gatvėmis, klajojantis Japonijos pakrantėmis ausyse ir širdyje be perstojo skambant rokui. Tik kartais gyvenimas tampa toks keistas, kad ima kalbėtis su cukrine kavinėje ant stalo... Ieškantį paslaptingai dingusios draugės herojų įsuka keistų ir paslaptingų įvykių, sekso ir metafizinio siaubo sūkuriai. Jis susidraugauja su trylikamete aiškiarege, atsitvėrusia nuo pasaulio roko siena, gauna užšifruotus nurodymus iš pranašiškų galių turinčio Žmogaus Avies. Vienas po kito į mirties menę Honolulu užkaboriuose iškeliauja bičiuliai, bet vidinis balsas herojui liepia: kad ir kas būtų, nepaliauk šokti... – dansu dansu dansu (angliško žodžio dance japoniška transkripcija).
Iš anglų kalbos vertė Milda Dyke, Irena Jomantienė.

Parašykite atsiliepimą apie "Dansu dansu dansu"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Dansu dansu dansu, kurią skaitytojams dovanoja Haruki Murakami. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Haruki Murakami su knyga Dansu dansu dansu jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Dansu dansu dansu patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Haruki Murakami. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Dansu dansu dansu palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Dansu dansu dansu" perkama kartu