0

Du lagaminai sniego

3.5
(4 įvertinimai)
Šiuo metu neparduodama

Apsilankykite!
KALĖDINIŲ DOVANŲ IDĖJOS
DIDYSIS KNYGŲ IŠPARDAVIMAS
2008-11-10 edita

siltas pasikalbejimas su kureju, nors is tiesu nekalbama, o tik atsargiai ziurima i patikliai atsiverusio meno zmogaus pasauli. aciu rasytojui.

Informacija

Du lagaminai sniego

  • Leidėjas: Tyto alba
  • Išleidimo metai: 2008
  • Knygos puslapių skaičius: 208
  • ISBN ar kodas: 9789986166467

Šiuo metu neparduodama

Knygos "Du lagaminai sniego" aprašymas

Tai septintoji Kęstučio Navako, poeto, eseisto, literatūros kritiko ir vertėjo, Nacionalinės kultūros ir meno premijos laureato, knyga. Jos žanrą lengviausia apibūdinti kaip esė, nors šių esė diapazonas platus - nuo reportažo iki novelės. Du lagaminai sniego - tai tekstus siejanti metafora, kalbanti apie tai, ką gražaus su savimi nešamės ir ko tame nešuly nejučia nelieka: laiko, jaunystės, talento, meilės, žmonių, gyvybės. Kažko, kas pernelyg trapu.Penki punktai apie šią knygą:

1. Rašiau ją trejus metus, bet yra čia ir senesnių tekstų.

2. Jos žanrą lengviausia apibūdinti kaip esė, nors tų esė diapazonas: nuo reportažo iki novelės.

3. Daug kas buvo spausdinta "Šiaurės Atėnuose", "Nemune" ir kitur, tačiau daugelis tekstų naujai suredaguoti arba perrašyti.

4. Šia knyga aš pasitikiu. Kaip ir jos skaitytojais.

5. Du lagaminai sniego. Tai tekstus siejanti metafora. Kalbanti apie tai, ką gražaus su savimi nešamės ir ko tame nešuly nejučia nelieka. Laiko, jaunystės, talento, meilės, žmonių, gyvybės. Kažko, kas pernelyg trapu. Kartais net nespėjame to užrašyti.

Autorius


Naujausia Kęstučio Navako knyga „Privatus gyvulėlių gyvenimas“.

2009-04-08

Juk tai tik skaitytojas,nesikuklinkite rasykite niekala, o kritikai jus i dangu kels.

2008-12-25

Rašinėlius iš spaudos sudeti į vieną knygelę

2008-11-10

siltas pasikalbejimas su kureju, nors is tiesu nekalbama, o tik atsargiai ziurima i patikliai atsiverusio meno zmogaus pasauli. aciu rasytojui.

2008-09-18

labai grazi,protinga,elegantiska knyga.Navako virsune!

Parašykite atsiliepimą apie "Du lagaminai sniego"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Du lagaminai sniego, kurią skaitytojams dovanoja Kęstutis Navakas. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Kęstutis Navakas su knyga Du lagaminai sniego jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Du lagaminai sniego patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Kęstutis Navakas. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Du lagaminai sniego palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Du lagaminai sniego" perkama kartu