BLITZ! ⚡ BLITZ! ⚡ BLITZ! ⚡ Ypatingos knygų kainos RIBOTĄ LAIKĄ! Naršykite čia >>>

0

NEMOKAMAS PRISTATYMAS Į PAŠTOMATUS NUO 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Džentlio Kalėdos

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2022-09-30 7.39 SoldOut

Knygos "Džentlio Kalėdos" aprašymas

Ketvirtoji serijos apie inspektorių Džordžą Džentlį knyga „Džentlio Kalėdos“ nukels detektyvų gerbėjus į žiemišką Anglijos kaimą. Džentlio ramybę ir žvejybos planus šį kartą sužlugdys Kalėdų rytą įvykdyta žmogžudystė.

Inspektorius Džordžas Džentlis Kalėdas švęsti pakviečiamas į kaimą, kur galės gyventi prabangiuose namuose ir leisti laiką gaudydamas lydekas. Tačiau netrukus jam tenka gaudyti visai kitokį grobuonį. Kai netoliese esančio įspūdingo dvaro svečias Kalėdų rytą randamas laiptų papėdėje negyvas, Džentliui tenka imtis tyrimo. Žmogžudystė per Kalėdas? Neatrodo, kad tai geriausias būdas inpektoriui praleisti šventes.

Iš pradžių visi mano, kad ši tragedija – tiesiog nelaimingas atsitikimas, tačiau inspektorius Džordžas Džentlis tikrai ne iš tų, kurie išvadas daro visko nepatikrinę. Netrukus Džentliui nelieka jokių abejonių, kad tai buvo žmogžudystė.

Namuose, kuriuose įvyko žmogžudystė, gaminami prabangiausi ir gražiausi visoje Anglijoje gobelenai, tad Džentliui teks atmazgyti tokią raizgalynę, kad pasiduotų net geriausi audėjai. Visi, nuo namų šeimininko iki jo ištikimiausio tarno, tampa įtariamaisiais. Tyrimą apsunkina ir tai, kad Džentlis neturi savo gudriojo pagalbininko, kuris Kalėdas ramiai leidžia su savo šeima. Be to, po praėjusios bylos tyrimo, Džentlis vis dar abejoja savimi. Deja, šįkart teks imtis painios bylos vienam ir atsilaikyti prieš visus, bandančius jį suklaidinti ir įvilioti į sudėtingus santykius.

Kaimo aplinka ir atmosfera knygoje „Džentlio Kalėdos“ primena Agatos Kristi kūrybą ir nukelia į ramią, tačiau kartais gūdoką Anglijos kaimo kasdienybę.

Alan Hunter (1922–2005) – britų rašytojas. Gimė Hoftone, Jungtinėje Karalystėje. Sulaukęs 14 metų, jis metė mokyklą ir nusprendė dirbti tėvo ūkyje. A. Hunter mėgo buriuoti, domėjosi vietos istorija, buvo gamtos mylėtojas. Rašyti pradėjo jaunystėje - vietiniame laikraštyje spausdindavo savo gamtos apžvalgas. Jo sukurta poezija buvo išleista dar jam tarnaujant Karališkosiose oro pajėgose Antrojo pasaulinio karo metu.

Po karo rašytojas dirbo antikvarinių knygų pardavėju, o 1950-aisiais įsteigė savo knygyną. 1955-aisiais išleido pirmąją knygą „Džentlis kimba į darbą“. Iš viso - 46 knygas apie inspektoriaus Džordžo Džentlio bylas. Iki pat 1998 metų rašytojas parašydavo kasmet bent po vieną knygą.

Pagal istorijas apie Džentlį buvo sukurta keletas televizijos filmų ir serialas. Lietuviškai jau yra pasirodžiusios trys pirmosios knygų serijos dalys „Džentlis kimba į darbą“, „Džentlis pajūryje“ ir „Džentlis leidžiasi pasroviui“.

Iš anglų kalbos vertė Margarita Vilpišauskaitė


  • Autorius: Alan Hunter
  • Leidėjas: Briedis
  • Išleidimo metai: 2019
  • Knygos puslapių skaičius: 288
  • Formatas: 11x18, minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9789955266969

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Džentlio Kalėdos"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Klasikiniai detektyvai ir trileriai

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Džentlio Kalėdos", Alan Hunter. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Alan Hunter su knyga "Džentlio Kalėdos" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Džentlio Kalėdos" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Alan Hunter. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Džentlio Kalėdos" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Džentlio Kalėdos" perkama kartu