0

Emocinis intelektas ir ugdymas

  • Leidėjas: Verslo žinios
  • Išleidimo metai: 2008
  • Knygos puslapių skaičius: 280
  • ISBN ar kodas: 9789955460817

Šiuo metu neparduodama

Knygos "Emocinis intelektas ir ugdymas" aprašymas

Domitės emociniu intelektu? Rekomenduojame perskaityti Daniel Goleman knygą Emocinis intelektas!

Pasak leidinio "Emocinis intelektas ir ugdymas" autorių, ugdymas yra vienas efektyviausių bendravimo būdų, nes tai - judėjimas į priekį ir pagalba gerinant individualų žmogaus darbą, o tai turi stulbinantį poveikį visai komandai ir organizacijai. Jis skatina reikalingus individualiam asmeniui teigiamus pokyčius - tokius, kurie jam padėtų tapti geresniu, negu jis kada nors savo gyvenime buvo.

Emocinio intelekto lavinimui knygoje skirtas visas skyrius su konkrečiais ir praktiniais patarimais.

"Emocinis intelektas ir ugdymas" - tai pirmoji knyga, kuri analizuoja emocinio intelekto ir ugdomojo vadovavimo sąjungą ir atskleidžia jos svarbą - tam, kad padėtų jums išties tobulinti tiek savo, tiek savo pavaldinių ir kitų žmonių, su kuriais bendraujate, darbą. Knyga išskirtinė ir tuo, kad ji - lyg vadovėlis: aiški leidinio struktūra, gausu praktinių ir suprantamų pavyzdžių, nestinga apibendrinimu. Daug informacijos pateikiama klausimų ir atsakymų forma. Visa tai itin palengvina skaitymą.

Knygą galima skaityti visą nuo pradžios iki galo arba gilintis į atskirus skyrius. Kiekviename skyriuje yra įkvepiančių citatų, pavyzdžių analizių, interviu, uždavinių, tyrimų - taigi tikrai įgysite reikiamų žinių.


Emocinis intelektas ir ugdymas pirmiausia skirta žmogiškųjų išteklių specialistams, vadovams, vadybininkams, konsultantams ir kiekvienam, kuris nori tobulėjimo, siekia daugiau, trokšta mokytis pažinti save bei kitus.


Iš anglų kalbos vertė Vytė Marčėnaitė

Parašykite atsiliepimą apie "Emocinis intelektas ir ugdymas"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Emocinis intelektas ir ugdymas, kurią skaitytojams dovanoja Stephen Neale, Lisa Spencer-Arnell, Liz Wilson. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Stephen Neale, Lisa Spencer-Arnell, Liz Wilson su knyga Emocinis intelektas ir ugdymas jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Emocinis intelektas ir ugdymas patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Stephen Neale, Lisa Spencer-Arnell, Liz Wilson. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Emocinis intelektas ir ugdymas palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Emocinis intelektas ir ugdymas" perkama kartu