Knygų su minimaliais DEFEKTAIS PAPILDYMAS Naršykite čia >>>

0

Pirkėjų atsiliepimai

Įsileiskite savo vidinį vaiką. Metodas, padedantis išspręsti kone visas problemas

5.0
(1 įvertinimai) Įvertinkite
 • Nuolaida knygai -25%
Kaina internetu: 12,29 €
Kaina knygyne: 16,29 €*
Sutaupote: 4,00 € (25%)
 • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
2022-03-04 Jovita

Lengvai ir įdomiai skaitosi. Stipri knyga.


2022-05-31 12.29 InStock
Į krepšelį

Knygos "Įsileiskite savo vidinį vaiką. Metodas, padedantis išspręsti kone visas problemas" aprašymas

Pamatinis pasitikėjimas – laimingų santykių pagrindas.

„Įsileiskite savo vidinį vaiką“ – didelio skaitytojų dėmesio ne tik Vokietijoje, bet ir už jos ribų sulaukusi Stefanie Stahl knyga, „Spiegel“ bestseleris, išverstas į daugiau nei 30 kalbų. Lietuviškai taip pat išleista S. Stahl ir bendraautorės J. Tomuschat knyga „Šeimos lizdo šiluma – sparnai tėvams ir vaikams“.

Kiekvienas žmogus trokšta būti priimtas ir mylimas. Vaikystėje įgytas pamatinis pasitikėjimas lydi mus visą gyvenimą. Tačiau ir skausmingi vaikystės potyriai giliai įsirėžia į mūsų atmintį bei pasąmoningai veikia bendravimą su kitais žmonėmis. S. Stahl sukūrė veiksmingą darbo su vidiniu vaiku metodą: užmezgę su juo draugystę, galėsime sėkmingai spręsti konfliktus, kurti laimingesnius santykius ir rasti atsakymus į (beveik) visus klausimus.


 • Autorius: Stefanie Stahl
 • Serija: Pabučiuok mane
 • Leidėjas: Briedis
 • Išleidimo metai: 2021
 • Knygos puslapių skaičius: 264
 • Formatas: 14x21, minkšti viršeliai
 • ISBN ar kodas: 9789955269113
 • Vertėjas: Eglė Greverė
 • Iš kokios kalbos versta: vokiečių

Kiti taip pat domėjosi


2022-03-04

Lengvai ir įdomiai skaitosi. Stipri knyga.

Parašykite atsiliepimą apie "Įsileiskite savo vidinį vaiką. Metodas, padedantis išspręsti kone visas problemas"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Vaikų ugdymo ir auklėjimo knygos

Stefanie Stahl pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Įsileiskite savo vidinį vaiką. Metodas, padedantis išspręsti kone visas problemas", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Įsileiskite savo vidinį vaiką. Metodas, padedantis išspręsti kone visas problemas" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Įsileiskite savo vidinį vaiką. Metodas, padedantis išspręsti kone visas problemas" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Įsileiskite savo vidinį vaiką. Metodas, padedantis išspręsti kone visas problemas"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Stefanie Stahl tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Įsileiskite savo vidinį vaiką. Metodas, padedantis išspręsti kone visas problemas" perkama kartu