⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

Nemokamas pristatymas Lietuvoje nuo 20 ar 25 €

Pirkėjų atsiliepimai

Jūrų vilkas

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas
2021-01-08 Aldona

Nu tikrai labai gera knyga, negaliu apsidžiaukt! Nupirkau anūkėliui savo, tai perskaitė per savaitę, nors šeip knygų nemėgsta.


Šiuo metu neparduodama

2023-09-30 7.99 SoldOut

Knygos "Jūrų vilkas" aprašymas

„Jūrų vilkas“ – galingas ir įtraukiantis psichologinis nuotykių romanas apie Van Veideną, literatūros kritiką, kuris po katastrofos išsigelbėja jūrų platybėse ir patenka į ruonių medžiotojų laivą, skrodžiantį bangas link Japonijos krantų. Iš prigimties švelnaus būdo, intelektualių savybių kupinas herojus pakliūna į brutualią, griežtą aplinką, valdomą laukinių įstatymų ir legendinio laivo kapitono Vilko Larseno. Ko verta žmogaus gyvybė? Ar įmanoma pasipriešinti nežabotam žiaurumui ir fizinei jėgai? Nuotykiai ir pavojai, gėrio ir blogio kova įsuks į kvapą gniaužiantį pasakojimą. O netikėtai aplankiusi meilė persmelks iki sielos gelmių. Tai skausmingai graži istorija apie žmogaus gebėjimą išlikti.

Džekas Londonas – garsus amerikiečių rašytojas, kurio plunksna žavisi viso pasaulio skaitytojai. Jo gebėjimas perteikti didingą jūros stichiją, kupiną klastos ir pavojų, ugdančią žmogaus valią ir charakterį, nepalieka abejingų. „Jūrų vilkas“ – vienas iš geriausių jo romanų.


  • Pavadinimas originalo kalba: The Sea Wolf
  • Autorius: Džekas Londonas (Jack London)
  • Leidėjas: Aukso pieva
  • Išleidimo metai: 2020
  • Knygos puslapių skaičius: 432
  • Formatas: 15x21, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786098105490
  • Vertėjas: Elena Kuosaitė-Jašinskienė
  • Iš kokios kalbos versta: anglų

Kiti taip pat domėjosi


2021-01-08

Nu tikrai labai gera knyga, negaliu apsidžiaukt! Nupirkau anūkėliui savo, tai perskaitė per savaitę, nors šeip knygų nemėgsta.

2021-01-08

Nu tikrai labai gera knyga, negaliu apsidžiaukt! Nupirkau anūkėliui savo, tai perskaitė per savaitę, nors šeip knygų nemėgsta.

Parašykite atsiliepimą apie "Jūrų vilkas"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Klasikinė literatūra paaugliams

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys "Jūrų vilkas", kurį pristato Džekas Londonas (Jack London). Siūlome ne tik išsamų "Jūrų vilkas" aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Džekas Londonas (Jack London). Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie "Jūrų vilkas". Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą "Jūrų vilkas" dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Jūrų vilkas" perkama kartu