0

Kaip būti moterimi

  • Nuolaida knygai -77%
5.0
(1 įvertinimai)
Kaina internetu: 4,79 €
Kaina knygyne: 19,99 €*
Sutaupote: 15.20 € (77%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
2021-02-05

Informacija

Kaip būti moterimi

  • Leidėjas: Vaga
  • Išleidimo metai: 2016
  • Formatas: 14x21, kieti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 384
  • ISBN ar kodas: 9785415024384

2021-03-31 4.79 InStock
Į krepšelį
Knygos "Kaip būti moterimi" aprašymas

Laikas būti moterimi dar niekada nebuvo toks palankus: turime balso teisę, kontraceptines tabletes ir jau nuo 1727-ųjų mūsų nebedegina ant laužų kaip raganų. Tačiau vis dar išlieka keli ramybės neduodantys klausimai...
Kodėl turime darytis braziliškas depiliacijas?
Leistis botoksą?
Ar vyrai slapta mūsų nekenčia?
Kaip turėtume vadinti savo intymiausias kūno dalis?
Jei gini savo teises ir laisves, esi feministė?
Ir kodėl visi klausinėja, kada ruošiesi turėti vaikų?

Lyg ir atsiminimai, lyg ir tiesmuka, nelabai dorovinga ir visai nepatogi „tirada“ apie moterį ir moteriškumą – tokia yra Caitlin Moran knyga "Kaip būti moterimi". Pradėjusi nuo siaubingo 13-ojo gimtadienio („sveriu daugiau nei 80 kilogramų, neturiu draugų, o berniukai, pamatę mane, apmėto akmenimis“), keliaudama per nerangią paauglystę, meilės ir nemeilės sau bei kitiems istorijas, santuokos ir motinystės išbandymus, autorė atsako į daugybę klausimų, kurie kamavo ją ir kurie rūpi visoms moterims.

Britų žurnalistė, knygų autorė Caitlin Moran 18 metų dirbo The Times apžvalgininke, rašė populiarią satyrinę skiltį Celebrity Watch, už kurią 2010-aisiais „Britų spaudos apdovanojimuose“ buvo įvertinta kaip metų apžvalgininkė. 2011-aisiais išleista jos knyga "Kaip būti moterimi" išversta į 16 kalbų.

Iš anglų k. vertė Lina Kadžiulytė

2021-02-05

Parašykite atsiliepimą apie "Kaip būti moterimi"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Knygos moterims

Caitlin Moran parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą Kaip būti moterimi, kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos Kaip būti moterimi aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos Kaip būti moterimi už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą Kaip būti moterimi? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Caitlin Moran tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažniausiai su "Kaip būti moterimi" perkama kartu