0

Knyga, kurią turėjo perskaityti jūsų tėvai (o jūsų vaikai džiaugsis, jei perskaitysite jūs)

  • Nauja knyga
  • Nemokamas knygos pristatymas
Kaina internetu: 15,29 €
Kaina knygyne: 18,49 €*
Sutaupote: 3.20 € (18%)
NEMOKAMAS PRISTATYMAS
į Omniva, LP Express ir DPD paštomatus bei pašto skyrius Lietuvoje
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
Informacija

Knyga, kurią turėjo perskaityti jūsų tėvai (o jūsų vaikai džiaugsis, jei perskaitysite jūs)

  • Leidėjas: Helios leidykla
  • Išleidimo metai: 2020
  • Formatas: 15x21, minkšti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 290
  • ISBN ar kodas: 9789949691791

2020-11-30 15.29 InStock
Į krepšelį
Knygos "Knyga, kurią turėjo perskaityti jūsų tėvai (o jūsų vaikai džiaugsis, jei perskaitysite jūs) " aprašymas

„Aiški, šilta, išmintinga knyga, padėsianti sukurti artimus santykius su savo vaikais."
Aistė Jasaitytė-Čeburiak, psichologė-psichoterapeutė

Visi tėvai nori, kad jų vaikai būtų laimingi. O kas, jei tai priklauso nuo auklėjimo? Ar įmanoma užauginti laimingą vaiką?

Garsi britų psichoterapeutė Philippa Perry įsitikinusi: taip! Šioje smagioje, įtraukiančioje knygoje „Knyga, kurią turėjo perskaityti jūsų tėvai (o jūsų vaikai džiaugsis, jei perskaitysite jūs)“, iliustruodama pasakojimą gyvomis istorijomis ir pavyzdžiais, ji atskleidžia, kaip tai padaryti.

Užuot dėliojus „tobulą" planą Perry siūlo pasidomėti, kokios dalys sudarogerus tėvų ir vaikų santykius, ir pažvelgti į viską iš perspektyvos. Perskaičius šią knygą „Knyga, kurią turėjo perskaityti jūsų tėvai (o jūsų vaikai džiaugsis, jei perskaitysite jūs)“ bus lengviau:

suprasti, kaip jūsų pačių vaikystė lemia, kokie tėvai esate;
susitaikyti su tuo, kad klysite, ir sužinoti, kaip tas klaidas ištaisyti;
sulaužyti negatyvius elgesio šablonus;
susitvarkyti su savo pačių ir vaikų jausmais;
atspėti, ką vaikas pasako vienokiu ar kitokiu elgesiu.

Šią išmintingų patarimų knygą reikėtų perskaityti kiekvienam iš tėvų, o kiekvienas vaikas džiaugtųsi, kad tėvai ją perskaitė.

Philippa Perry pastaruosius du dešimtmečius dirba psichoterapeute. Ji taip pat yra žurnalo „Red" patarimų skilties autorė, rašytoja ir televizijos bei radijo laidų vedėja, prisidėjusi kuriant kelis dokumentinius filmus.

Iš anglų kalbos vertė Jurgita Jėrinaitė

Parašykite atsiliepimą apie "Knyga, kurią turėjo perskaityti jūsų tėvai (o jūsų vaikai džiaugsis, jei perskaitysite jūs) "

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Vaikų ugdymas ir auklėjimas

parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą Knyga, kurią turėjo perskaityti jūsų tėvai (o jūsų vaikai džiaugsis, jei perskaitysite jūs) , kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos Knyga, kurią turėjo perskaityti jūsų tėvai (o jūsų vaikai džiaugsis, jei perskaitysite jūs) aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos Knyga, kurią turėjo perskaityti jūsų tėvai (o jūsų vaikai džiaugsis, jei perskaitysite jūs) už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą Knyga, kurią turėjo perskaityti jūsų tėvai (o jūsų vaikai džiaugsis, jei perskaitysite jūs) ? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažniausiai su "Knyga, kurią turėjo perskaityti jūsų tėvai (o jūsų vaikai džiaugsis, jei perskaitysite jūs) " perkama kartu