0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Kodėl vyrai veda kales. Kaip pavergti ir ilgam užvaldyti vyro širdį

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2021-12-31 6.66 SoldOut

Knygos "Kodėl vyrai veda kales. Kaip pavergti ir ilgam užvaldyti vyro širdį" aprašymas

Šalin vestuvių karštines su rožinėmis pamergių suknelėmis, masyviu sužadėtuvių žiedu ir visa baltąja pompastika! Šalin moterų žurnalų kuriamą butaforinį pasaulį, kuriame moteris visom išgalėm turi pataikauti vyrui, būti jo tarnaite, sekso žaisliuku ir galiausiai – atstumtąja!

Knygoje „Kodėl vyrai veda kales“ Šerė Argov ne tik suteikia naują prasmę „kalės“ sąvokai (anot jos, tai – drąsi, savimi pasitikinti moteris, kuri jokiu būdu nepataikaus vyrui, žūtbūt siekdama už jo ištekėti), bet ir laužo visuomenėje įsigalėjusius moterų elgesio stereotipus-taisykles. Tik savimi pasitikinti, žinanti, ko nori, mažiausios nepagarbos savo atžvilgiu netoleruojanti, laisva moteris-asmenybė, kuriai pirmiausia rūpi ji pati, jos asmeninė erdvė bei tobulėjimas, gali pelnyti vyro meilę ir... pažadą būti kartu amžinai. Tokia moteris nesielgs pagal „vesk mane“ programą!

Knyga yra daugybės pokalbių su vyrais rezultatas. Autorė pateikia konkrečių patarimų, kaip elgtis vienoje ar kitoje situacijoje, išlaikyti emocijų pultelį savo rankose, nesileisti manipuliuojamai ir... ištekėti.


  • Autorius: Sherry Argov
  • Leidėjas: manoknyga.lt
  • Išleidimo metai: 2013
  • Knygos puslapių skaičius: 192
  • Formatas: minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786099541600

Parašykite atsiliepimą apie "Kodėl vyrai veda kales. Kaip pavergti ir ilgam užvaldyti vyro širdį"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Knygos moterims

Sherry Argov parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą "Kodėl vyrai veda kales. Kaip pavergti ir ilgam užvaldyti vyro širdį", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Kodėl vyrai veda kales. Kaip pavergti ir ilgam užvaldyti vyro širdį" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Kodėl vyrai veda kales. Kaip pavergti ir ilgam užvaldyti vyro širdį" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Kodėl vyrai veda kales. Kaip pavergti ir ilgam užvaldyti vyro širdį"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Sherry Argov tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Kodėl vyrai veda kales. Kaip pavergti ir ilgam užvaldyti vyro širdį" perkama kartu