0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Matematinės formulės ir nestandartinis mąstymas

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2021-12-31 2.89 SoldOut

Knygos "Matematinės formulės ir nestandartinis mąstymas" aprašymas

Žodis matematika yra kilęs iš graikų kalbos ir reiškia pažinimo meilę. Vidurinės mokyklos kursas egzaminų programoje suskirstytas į keturias sritis.
Skaičiai ir skaičiavimai, algebra
Geometrija
Funkcijos ir analizės pradmenys
Kombinatorika, tikimybės, statistika
Kiekviena šių sričių atspindi tik nedidelę dalį to, ką tiria įvairios matematikos šakos. Šioje knygelėje surašytos pagrindinės matematikos formulės, skirtos vidurinės mokyklos kursui ir loginio tipo uždaviniai, skirti matematikos logikos moduliui. Tos užduotys turėtų sudominti bet kokio amžiaus mokinius, būsimuosius teisininkus arba suaugusius žmones, besidominčius detektyvais.


Parašykite atsiliepimą apie "Matematinės formulės ir nestandartinis mąstymas"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Asmeninio tobulėjimo knygos

Laimutė Navikienė, Rasa Apanavičienė parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą "Matematinės formulės ir nestandartinis mąstymas", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Matematinės formulės ir nestandartinis mąstymas" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Matematinės formulės ir nestandartinis mąstymas" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Matematinės formulės ir nestandartinis mąstymas"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Laimutė Navikienė, Rasa Apanavičienė tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Matematinės formulės ir nestandartinis mąstymas" perkama kartu