0

Moteris@verslas. Užduočių skyrimo menas moterims

  • Nuolaida knygai -49%
Kaina internetu: 1,49 €
Kaina knygyne: 2,89 €*
Sutaupote: 1.40 € (49%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
Informacija

Moteris@verslas. Užduočių skyrimo menas moterims

  • Leidėjas: Algarvė
  • Išleidimo metai: 2007
  • Formatas: 10x15, minkšti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 112
  • ISBN ar kodas: 9789955604723

2021-01-31 1.49 InStock
Į krepšelį
Knygos "Moteris@verslas. Užduočių skyrimo menas moterims" aprašymas

Leidykla "Algarvė" nori pradžiuginti Jus, moteris, nauja nedidelio formatų knygų serija "moteris@verslas".

Šios knygos padės Jums visur siekti originalumo, įtaigumo, žvalumo ir išskirtinio dėmesio.Siekdamos karjeros, turite išmokti skirti užduotis.


Daugelis moterų to nesugeba, nes bijo galimos nesėkmės ir yra linkusios darbais perkrauti save, o ne kitus. Tai, žinoma, gerai, tačiau karjeros kelyje gali tapti kliūtimi, tuo labiau, kad šie nuogąstavimai visai nepagrįsti.


Kornelija Topf, sėkmingai dirbanti konsultacinės tarnybos direktore, knygoje "Moteris@verslas. Užduočių skyrimo menas moterims" parodo, kaip pasitikėdamos savimi galite skirti užduotis.

Tai ne tik sumažins jūsų darbo krūvį, bet ir suteiks jūsų darbuotojams daugiau pasitikėjimo bei motyvacijos.


Vertė Irena Zubukienė

Parašykite atsiliepimą apie "Moteris@verslas. Užduočių skyrimo menas moterims"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Moteris@verslas. Užduočių skyrimo menas moterims, kurią skaitytojams dovanoja Cornelia Topf. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Cornelia Topf su knyga Moteris@verslas. Užduočių skyrimo menas moterims jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Moteris@verslas. Užduočių skyrimo menas moterims patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Cornelia Topf. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Moteris@verslas. Užduočių skyrimo menas moterims palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Moteris@verslas. Užduočių skyrimo menas moterims" perkama kartu