⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

Nemokamas pristatymas Lietuvoje nuo 20 ar 25 €

Pirkėjų atsiliepimai

Nešantys šviesą

Kaina: 12,49 €
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
2023-06-30 12.49 InStock
Į krepšelį

Knygos "Nešantys šviesą" aprašymas

Apibendrindama daugiau nei keturis šimtus bendravimo per kanalus valandų, knygoje „Nešantys šviesą“ Barbara Marciniak perduoda mums plejadiečių – apšviestų būtybių, atvykusių į Žemę padėti mums atrasti naują evoliucijos etapą, – idėjas ir išmintį.

Šie įdomūs, humoro nestokojantys pašnekovai pataria mums išsilaisvinti nuo žiniasklaidos, dirbti komandomis ir iš savo žodyno išbraukti žodžius „galbūt“ ir „pabandysiu“. Jų padrąsinti galime išmokti peržengti baimę, sužinoti, kad pirmieji žmonės kadaise buvo nuostabios būtybės, turėjusios dvylika DNR grandinių bei dvylika čakrų, ir suprasti, kas iš tikrųjų yra mūsų „dievai“.

Šioje knygoje „Nešantys šviesą“ išdėstytos netikėtos, gilios, protingos ir prieštaringos idėjos bus naudingos visiems, abejojantiems jų egzistavimu šioje planetoje bei mūsų kolektyvine sąmone ir pasąmone. Suvokdami, kad esame Šviesos Šeima, kad su mus supančia Visata sieja bendri protėviai, tampame „nešančiais šviesą“, sąmoningai kuriančiais naują tikrovę, naująją Žemę.


  • Autorius: Barbara Marciniak
  • Leidėjas: Luceo
  • Išleidimo metai: 2023
  • Knygos puslapių skaičius: 256
  • Formatas: 15x21, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786098247466
  • Vertėjas: Linas Daugėla
  • Iš kokios kalbos versta: anglų

Parašykite atsiliepimą apie "Nešantys šviesą"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Ezoterinės knygos

Barbara Marciniak pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Nešantys šviesą", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Nešantys šviesą" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Nešantys šviesą" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Nešantys šviesą"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Barbara Marciniak tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Nešantys šviesą" perkama kartu