0

Nesuvaldoma aistra. 2 už 1 kainą (Jausmų egzotika)

4.3
(6 įvertinimai)
Šiuo metu neparduodama

Apsilankykite!
KALĖDINIŲ DOVANŲ IDĖJOS
DIDYSIS KNYGŲ IŠPARDAVIMAS
2010-12-01 Brigita

Na, kaip jau minėjo daugelis, ši knygutė man taip pat labai patiko. Sukramčiau ir dar pirštelius apsilaižiau :))) Tikrai viena iš geriausių Nirolio knygučių.

Informacija

Nesuvaldoma aistra. 2 už 1 kainą (Jausmų egzotika)

  • Išleidimo metai: 2010
  • Formatas: Minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786094061301

Šiuo metu neparduodama

Knygos "Nesuvaldoma aistra. 2 už 1 kainą (Jausmų egzotika)" aprašymas
Senasis Nirolio valdovas karalius Georgijus sužino, kad prieš keturiasdešimt metų sutikta princesė iš dykumos slėpė nuo jo didelę paslaptį – jųdviejų sūnų. Karalius pats išrenka sūnui nuotaką – garbingo Nirolio vynuogių augintojo vaikaitę Nataliją Karini, išmintingą ir padorią merginą. Laukdama, kol bus oficialiai pristatyta, Natalija pirmą kartą gyvenime neatsispiria gaivališkai aistrai ir atsiduoda žaviam nepažįstamajam. Ar tai nesugriaus gerai suplanuotos ateities?
2011-01-10

nepatiko :( nepavyko pajusti simpatijos nei jam, nei jai...

2010-12-01

Na, kaip jau minėjo daugelis, ši knygutė man taip pat labai patiko. Sukramčiau ir dar pirštelius apsilaižiau :))) Tikrai viena iš geriausių Nirolio knygučių.

2010-11-23

Labai patiko, jau buvau pradejusiu ilgetis tokiu istoriju, na gal kai kurios vieteles lb krito i akis, bet lb skaniai susiskaite.

2010-11-10

nežinau, šiaip man istorija apie Nirolio rūmus nelabai patiko :( Bet šita ir Šeimos paslaptys manau buvo geriausios :)

2010-11-07

Na, iš Ievos parašymo sunku suprasti apie kurią knygą ji kalba, nes neaišku, kuri pirmoji, o kuri antroji, juolab, kad viena jų - kintamas dydis. O jei kalbėti apie \"Nesuvaldomą aistrą\", tai išties karališkas pasakojimas. Skaitant apėmė keistas jausmas, bet tik dėl asmeninių sumetimų...

2010-11-02

Pirmoji knyga visiškai nepatiko, labai daug pilstymo iš tuščio i kiaura, nuspėjamas siužetas, nėra ryškių personažų.\r\nAntroji knyga tikrai nebloga, intriguojanti stipriom asmenybėmis.\r\n

Parašykite atsiliepimą apie "Nesuvaldoma aistra. 2 už 1 kainą (Jausmų egzotika)"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Protas, kūnas ir dvasia

Penny Jordan parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą Nesuvaldoma aistra. 2 už 1 kainą (Jausmų egzotika), kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos Nesuvaldoma aistra. 2 už 1 kainą (Jausmų egzotika) aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos Nesuvaldoma aistra. 2 už 1 kainą (Jausmų egzotika) už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą Nesuvaldoma aistra. 2 už 1 kainą (Jausmų egzotika)? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Penny Jordan tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažniausiai su "Nesuvaldoma aistra. 2 už 1 kainą (Jausmų egzotika)" perkama kartu