0

Niekada nevėlu gyventi

  • Nuolaida knygai -55%
5.0
(2 įvertinimai)
Kaina internetu: 5,79 €
Kaina knygyne: 12,59 €*
Sutaupote: 6.80 € (55%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
2021-01-24 Rima

Is tiesu ,gera knyga.

Informacija

Niekada nevėlu gyventi

  • Leidėjas: Tyto alba
  • Išleidimo metai: 2017
  • Formatas: 15x21, kieti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 223
  • ISBN ar kodas: 9786094662614

2021-02-28 5.79 InStock
Į krepšelį
Knygos "Niekada nevėlu gyventi" aprašymas

Janina Radvilė – informatikos mokslų daktarė, dėstydama šias disciplinas universitete, ilgainiui suprato, kad ją labiau domina ne informatikos dalykai, o žmonės – vadovavimas, lyderystė, bendravimas, efektyvus gyvenimas. Baigusi dar ir vadybos magistrantūros studijas, toliau gilino žinias domimoje srityje, mokėsi – įgijo ugdomojo vadovavimo bei neurolingvistinio programavimo praktiko sertifikatus. Skaito paskaitas vadovavimo, lyderystės, asmeninio tobulėjimo tematika, publikuoja straipsnius.
Domėjimasis efektyvesnio gyvenimo tematika autorę atvedė prie temos, kad prieš imantis vadovauti kitiems svarbu pirmiausia sugebėti vadovauti savo gyvenimui.

Knyga „Niekada nevėlu gyventi“ skiriama tiems, kuriems svarbus visas jų gyvenimas. Tiems, kurie nori prisiimti atsakomybę už savo gyvenimą, jam vadovauja, gyvena, turėdami savo tikslus ir jų siekdami, stebėdami, atpažindami, kas jiems trukdo, ir bandydami tai keisti. Kurie nori nugyventi visą jiems skirtą buvimą žemėje kuo prasmingiau ir patirti jame kuo daugiau džiaugsmo. Kaip vadovauti sau ne tik aktyvaus darbinio gyvenimo laikotarpiu, bet ir kaip pasiruošti tolesniam savo gyvenimo etapui, pokyčių laikui, kad jis nenukristų mums kaip sniegas iš giedro dangaus, kai baigiasi aktyvi darbinė veikla. O juk tai ne tokia jau maža grupė – Lietuvoje vyresni nei 65 metų žmonės sudaro net penktadalį visų gyventojų.

Keista, kad nė vienai gyventojų grupei nėra prigalvota tiek pavadinimų, kaip vyresnio amžiaus žmonėms. Na, kad juos vadina „pensininkais“, tai jau tapo įprasta, nors kodėl dirbančių žmonių niekas nevadina „algų ėmėjais“? Kur dar „bočiai“, „močiutės“ ar „diedukai“. Juk kokios nors gatvėje sutiktos moters nevadiname „mamyte“.
Dar, ypač žiniasklaidoje, jiems suteikiamas vardas „senoliai“, rašoma: „Pasakė senolis...“ ir t. t. Tai gal tuos apie senolius straipsnius rašančius žurnalistus vadinti, pvz., „pabuvusiais“?
Na, o nemažai daliai Lietuvos gyventojų suteiktas pavadinimas „senjorai“.
Pasiūlymas – skirstykime visus žmones pagal jų amžių, atitinkamai juos ir vadindami. Pavyzdžiui, taip: iki 8 metų amžiaus – geltonsnapiai, nuo 8 iki 15 – pienburniai, nuo 15 iki 25 – vaikėzai, nuo 25 iki 35 – pabuvę, nuo 35 iki 45 – pavytę, nuo 45 iki 55 – suvytę, nuo 55 iki 65 – nuvytę, o toliau jau būtų galima pakelti juos ir į garbingą senjorų rangą.

2021-01-24

Is tiesu ,gera knyga.

2017-10-30

daug praktiniu patarimu

Parašykite atsiliepimą apie "Niekada nevėlu gyventi"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Eseistika ir publicistika

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Niekada nevėlu gyventi, kurią skaitytojams dovanoja Janina Radvilė. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Janina Radvilė su knyga Niekada nevėlu gyventi jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Niekada nevėlu gyventi patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Janina Radvilė. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Niekada nevėlu gyventi palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Niekada nevėlu gyventi" perkama kartu