0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Nuostabusis Ozo šalies burtininkas

5.0
(1 įvertinimai) Įvertinkite
Kaina internetu: 13,29 €
Kaina knygyne: 16,59 €*
Sutaupote: 3.30 € (20%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
2021-08-30 Goda


2021-10-31 13.29 InStock
Į krepšelį

Knygos "Nuostabusis Ozo šalies burtininkas" aprašymas

„O labiau nori ar bijai?“ – klausė Bailiojo Liūto Dorotė, Kaliausė ir Geležinis Medkirtys Keistuolių teatro spektaklyje „Geltonų plytų kelias“. „Labiau noriu!“ – atsakė jiems Liūtas ir drauge iškeliavo į Smaragdo miestą. Kartu su geltonų plytų kelio istorija užaugo jau ne viena Lietuvos vaikų karta. Vaikų, kurie mažiau bijo, bet daugiau nori ir daugiau gali.

Rankose laikote naują, šviesų ir džiugų „Nuostabiojo Ozo šalies burtininko“ leidimą, kuris yra būtent toks, kokio norėjo pats autorius: „be šešėlio širdgėlos ar klaikių slogučių“. Skambant Keistuolių teatro dainoms, fantastiškos Roberto Ingpeno iliustracijos visą šeimą pakvies keliauti po neregėtą Ozo šalį, išmokys tikėti stebuklais ir įžvelgti juos paprastuose dalykuose.

Kiekvienas, įsigijęs knygą „Nuostabusis Ozo šalies burtininkas“, prisidės prie labdaros ir paramos projekto ir parems Almos Adamkienės fondo globojamas kaimo mokyklų bibliotekas.

Iš anglų kalbos vertė Laima Šinkūnienė


  • Autorius: L. Frank Baum
  • Leidėjas: Nieko rimto
  • Išleidimo metai: 2018
  • Knygos puslapių skaičius: 224
  • Formatas: 20x24, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786094411786

2021-08-30

Parašykite atsiliepimą apie "Nuostabusis Ozo šalies burtininkas"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Klasikinė literatūra 6-8 metų vaikams

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys "Nuostabusis Ozo šalies burtininkas", kurį parašė L. Frank Baum. Siūlome ne tik išsamų "Nuostabusis Ozo šalies burtininkas" aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido L. Frank Baum. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie "Nuostabusis Ozo šalies burtininkas". Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą "Nuostabusis Ozo šalies burtininkas" dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Nuostabusis Ozo šalies burtininkas" perkama kartu