0

Paleidimas: atsidavimo ir susitaikymo kelias

  • Nuolaida knygai -44%
Internetu: 8,99 €
Knygyne: 15,99 €*
Sutaupote: 7.00 € (44%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Turime sandėlyje
Informacija

Paleidimas: atsidavimo ir susitaikymo kelias

  • Leidėjas: Mijalba
  • Išleidimo metai: 2018
  • Formatas: 15x21, minkšti viršeliai
  • Puslapių skaičius: 272
  • ISBN ar kodas: 9786094690594

2020-06-30 8.99 InStock
Į krepšelį
Aprašymas

Garsaus amerikiečių psichiatro ir dvasinio mokytojo David R. Hawkins knyga „Paleidimas: atsidavimo ir susitaikymo kelias“ yra paprasta ir veiksminga priemonė, padėsianti atsikratyti negatyvumo ir kitų kliūčių kelyje į dvasinį nušvitimą. Per daugybę savo praktikos metų Dr. Hawkins ieškojo veiksmingų būdų palengvinti žmonių kančias. Vidinis atsidavimo mechanizmas pasirodė nešąs didžiulę naudą ir knygoje aprašomas būtent jis.


Ankstesnės autoriaus knygos dažniausiai kalbėjo apie sąmonės būsenas ir nušvitimą. Tačiau daugybė dr. Hawkins mokinių vis klausinėjo, ar yra koks praktinis metodas, padedantis panaikinti vidinius barjerus, kurie trukdo siekti laimės, meilės, džiaugsmo, sėkmės, sveikatos ir, galiausiai, nušvitimo. Knyga „Paleidimas: atsidavimo ir susitaikymo kelias“ atskleidžia tokį metodą.


Autorius parodo kelią į laisvę. Jis atsako į pačius aktualiausius žmogiškuosius klausimus: kodėl taip sunku pasiekti vidinę ramybę ir atskleisti savo pozityviąją pusę? Kodėl tiek daug nelaimingų žmonių? Kodėl mus kur kas dažniau lanko pyktis, pavydas, neviltis ir liūdesys, o ne meilė, džiaugsmas, laimė? Kaip išsilaisvinti ir tapti žmogumi, skleidžiančiu gėrį ir džiaugsmą?


David R. Hawkins taip pat atkreipia dėmesį, kad nuo vaikystės daugelis mūsų mokomi sunkiai dirbti, jei norime kažko pasiekti. Tačiau joks sunkus darbas nepadaro žmogaus laimingo ar ramaus, o tik didina nerimą ir kaltės jausmą. Ypač tai galioja vidinei laisvei ir laimei – kuo labiau neriamės iš kailio, tuo labiau tolstame nuo šių tikslų. Tačiau yra būdas, kaip tai pasiekti be milžiniškų pastangų.


Dr. Hawkins aprašomas atsidavimo ir paleidimo būdas lengvai pritaikomas kasdienybėje. Knyga „Paleidimas: atsidavimo ir susitaikymo kelias“ pagerins ne tik jūsų psichinę sveikatą ir padės dvasiškai augti, bet ir padidins kūrybiškumą, padės siekti finansinės sėkmės, išgydys emociškai. Perskaitę knygą pajusite profesinę pilnatvę, pagerės jūsų santykiai su žmonėmis. Ši knyga - neįkainojamas šaltinis visiems dirbantiems psichinės sveikatos, psichologijos, medicinos, savigalbos, priklausomybių ir dvasinio tobulėjimo srityse.


David R. Hawkins (g. 1927 m.) – amerikiečių gydytojas psichiatras, dvasinis mokytojas ir lektorius. Geriausiai žinomas kaip sąmonės tyrinėjimų pradininkas. Yra dirbęs patarėju katalikų, protestantų ir budistų vienuolynuose, daugybę kartų apie savo tyrimus ir atradimus pasakojo TV ir radijo laidose, paskaitose visame pasaulyje.

Parašykite atsiliepimą apie prekę!

Būtina įvertinti prekę

Dažniausiai perkama kartu