-10% NUOLAIDOS KODAS VISKAM: 123KNYGA
Grožinė literatūra SUPERKAINA >>>

0

Pirkėjų atsiliepimai

Paleidimas: atsidavimo ir susitaikymo kelias

4.0
(4 įvertinimai) Įvertinkite
Kaina: 10,99 €
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
2022-04-23 Agne

Nuostabi knyga!


2022-07-31 10.99 InStock
Į krepšelį

Knygos "Paleidimas: atsidavimo ir susitaikymo kelias" aprašymas

Garsaus amerikiečių psichiatro ir dvasinio mokytojo David R. Hawkins knyga „Paleidimas: atsidavimo ir susitaikymo kelias“ yra paprasta ir veiksminga priemonė, padėsianti atsikratyti negatyvumo ir kitų kliūčių kelyje į dvasinį nušvitimą. Per daugybę savo praktikos metų Dr. Hawkins ieškojo veiksmingų būdų palengvinti žmonių kančias. Vidinis atsidavimo mechanizmas pasirodė nešąs didžiulę naudą ir knygoje aprašomas būtent jis.


Ankstesnės autoriaus knygos dažniausiai kalbėjo apie sąmonės būsenas ir nušvitimą. Tačiau daugybė dr. Hawkins mokinių vis klausinėjo, ar yra koks praktinis metodas, padedantis panaikinti vidinius barjerus, kurie trukdo siekti laimės, meilės, džiaugsmo, sėkmės, sveikatos ir, galiausiai, nušvitimo. Knyga „Paleidimas: atsidavimo ir susitaikymo kelias“ atskleidžia tokį metodą.


Autorius parodo kelią į laisvę. Jis atsako į pačius aktualiausius žmogiškuosius klausimus: kodėl taip sunku pasiekti vidinę ramybę ir atskleisti savo pozityviąją pusę? Kodėl tiek daug nelaimingų žmonių? Kodėl mus kur kas dažniau lanko pyktis, pavydas, neviltis ir liūdesys, o ne meilė, džiaugsmas, laimė? Kaip išsilaisvinti ir tapti žmogumi, skleidžiančiu gėrį ir džiaugsmą?


David R. Hawkins taip pat atkreipia dėmesį, kad nuo vaikystės daugelis mūsų mokomi sunkiai dirbti, jei norime kažko pasiekti. Tačiau joks sunkus darbas nepadaro žmogaus laimingo ar ramaus, o tik didina nerimą ir kaltės jausmą. Ypač tai galioja vidinei laisvei ir laimei – kuo labiau neriamės iš kailio, tuo labiau tolstame nuo šių tikslų. Tačiau yra būdas, kaip tai pasiekti be milžiniškų pastangų.


Dr. Hawkins aprašomas atsidavimo ir paleidimo būdas lengvai pritaikomas kasdienybėje. Knyga „Paleidimas: atsidavimo ir susitaikymo kelias“ pagerins ne tik jūsų psichinę sveikatą ir padės dvasiškai augti, bet ir padidins kūrybiškumą, padės siekti finansinės sėkmės, išgydys emociškai. Perskaitę knygą pajusite profesinę pilnatvę, pagerės jūsų santykiai su žmonėmis. Ši knyga - neįkainojamas šaltinis visiems dirbantiems psichinės sveikatos, psichologijos, medicinos, savigalbos, priklausomybių ir dvasinio tobulėjimo srityse.


David R. Hawkins (g. 1927 m.) – amerikiečių gydytojas psichiatras, dvasinis mokytojas ir lektorius. Geriausiai žinomas kaip sąmonės tyrinėjimų pradininkas. Yra dirbęs patarėju katalikų, protestantų ir budistų vienuolynuose, daugybę kartų apie savo tyrimus ir atradimus pasakojo TV ir radijo laidose, paskaitose visame pasaulyje.


  • Autorius: David R. Hawkins
  • Leidėjas: Mijalba
  • Išleidimo metai: 2018
  • Knygos puslapių skaičius: 272
  • Formatas: 15x21, minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786094690594

Kiti taip pat domėjosi


2022-04-23

Nuostabi knyga!

2021-06-14

2020-12-14

Labai nuvylė. Visa knyga galėtų būti max. 5 psl. storio. Jokių mokslinių tyrimų, viena idėja: paleisk praeitį, nes ji sukelia daug problemų ateityje, neleidžia augti ir būti laisvam, atkartojama per visus skyrius. Seniai jau skaičiau tokią gana diletantiškai išverstą ir nekoncentruotą knygą...

2020-09-10

Parašykite atsiliepimą apie "Paleidimas: atsidavimo ir susitaikymo kelias"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Bendravimo meno, kūno kalbos knygos

David R. Hawkins pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Paleidimas: atsidavimo ir susitaikymo kelias", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Paleidimas: atsidavimo ir susitaikymo kelias" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Paleidimas: atsidavimo ir susitaikymo kelias" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Paleidimas: atsidavimo ir susitaikymo kelias"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, David R. Hawkins tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Paleidimas: atsidavimo ir susitaikymo kelias" perkama kartu